آخرین مطالب

گزارش اختصاصی نوید تربت؛

جنجال در هیئت فوتبال تربت حیدریه ورزشی

جنجال در هیئت فوتبال تربت حیدریه

  بزرگنمایی:

پایگاه خبری نوید تربت: http://www.navidtorbat.ir

دبیرهیئت فوتبال خراسان رضوی: در راستای جوانگرایی تصمیم به برکناری رضوی گرفتیم.

سرپرست جدید هیئت فوتبال تربت حیدریه: با استعفای من خطر تعلیق برای فوتبال ایران وجود دارد.

رییس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه: عزل و نصب در هیئت فوتبال را نمی پذیریم.

رییس اسبق هیئت فوتبال شهرستان: رییس هیئت فوتبال استان سرپرست جدید هیئت تربت حیدریه را تحریک نمود تا برعلیه من طومار جمع کند.

 هفته گذشته طی حکمی رییس هیئت فوتبال خراسان رضوی ابوالفضل رجبی را بعنوان سرپرست جدید هیئت فوتبال تربت حیدریه معرفی و سید احمد رضوی را که 9 سال عهده دار این مسولیت بود را برکنار کرد.

این عزل و نصب توسط رییس هیئت فوتبال استان حواشی زیادی را بوجود آورد چرا که گزینه معرفی شده توسط وی را اداره ورزش و جوانان  و ارکان هیئت فوتبال شهرستان به رسمیت نمیشناسد و از طرفی سرپرست جدید هیئت را برای اداره امور فوتبال با مشکلاتی روبرو خواهد کرد.

  این کشکمش ها فوتبال تربت حیدریه را در یک هفته اخیر دچار چالش جدی نموده است.

 

رئیس هیئت فوتبال استان به دنبال مادام العمر شدن ریاستش است

 سید احمد رضوی رییس اسبق هییت فوتبال شهرستان دراین باره به خبرنگار نوید تربت گفت: رییس هیئت فوتبال خراسان رضوی  از اختیاراتش استفاده نموده و بنده را برکنار نموده است که تا اینجای کار اشکالی  به این موضوع وارد نیست،ضمن اینکه سرپرست جدید هم با توجه به برنامه ای که ارایه داده است میتواند برای فوتبال شهرستان مثمر ثمر باشد هرچند معتقدم ایشان بر ای پذیرفتن این پست هنوز زود بود.

وی افزود: موضوع عزل بنده به قبل از برگزاری انتخابات هیئت فوتبال خراسان رضوی برمیگردد، جاییکه که ما به درخواست صاحبان باشگاههای مطرح استان(پدیده،سیاه جامگان،فرش آرا و..)  از اصولی(رییس فعلی هیئت فوتبال استان) برای کسب کرسی ریاست هیئت استان حمایت نمودیم و کمک کردیم تا به این پست برسد و ایشان هم قول های فراوانی دادند از جمله اینکه تیم خونه به خونه بابل را به تربت حیدریه  بیاورند و د رکمیته های استان به شهرستان ها کرسی بدهند و از روسای شهرستانها استفاده کنند.

رضوی ادامه داد: ولی وی پس از اینکه به پست ریاست هیئت استان رسید،مواضعش تغییر کرد بطوریکه به هیچ یک از وعده هایش در مورد شهرستانها عمل نکرد و حتی شروع به تغییر روسای هیئت های فوتبال شهرستانها نمود بطوریکه 12 رییس را برکنار نمود تا ترکیب مجمع هیئت فوتبال استان طوری چیده شود تا ایشان مادام العمر رییس بماند، از این رو بعد ازاین تغییر موضع 180درجه ای وی ، منتقد جدیش شدم و بخودشا نیزگفتم در برابر این بی عدالتی که در مورد شهرستانها اتفاق می افتد سکوت نخواهم کرد، از این رو ایشان هم تاب نیاوردند و بنده را برکنار نمودند.

رییس اسبق هیئت فوتبال افزود: حتی وی سرپرست جدید هیئت فوتبال شهرستان(رجبی) را تحریک نموده تا در تربت حیدریه از طرف اهالی فوتبال برعلیه من طوماری جمع آوری کند که متاسفانه سرپرست جدید هم این اقدام را انجام میدهد حالا امضا گرفته اند یا خیر نمیدانم.

وی تصریح کرد:  با حواشی بوجود آمده بستر را برای ادامه کار مناسب ندیدم و از طرفی 9 سال عهده دار این مسئولیت بودم و شاید دیگر زمان رفتنم فرا رسیده بود. اما به نوع رفتار رییس هیئت استان در این باب معترضم چراکه حرفه ای نبود، بلاخره بنده سالهاست نماینده فدراسیون هستم و احترامم حفظ نشد، ضمن اینکه معتقدم این نوعی کج دهنی رییس هییت استان به شهرمان است که بدون رای و نظر شهرستان خودش سرپرست تعیین کند.

رضوی گفت: هیئت فوتبال استان در ابتدا به افرادی دیگری در شهرستان این پست را پیشنهاد میدهد که این افراد برای انسجام و اتحاد فوتبال شهرستان از پذیرفتن امتناع میکنند اما رجبی به نوعی خودش این پیشنهاد را به هیئت استان میدهد و موافقت رییس استان را میگیرد.

 

با سرپرست جدید هیئت فوتبال همکاری نخواهیم کرد

رییس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه در این خصوص گفت: مدتی بود که رییس هیئت فوتبال استان اصرار داشت که سرپرست اسبق هیئت فوتبال شهرستان(رضوی) بایستی برکنار شود در این خصوص طی نامه ای از اداره ورزش تربت حیدریه خواست تا فردی را برای سرپرستی معرفی کنیم که البته نظر بنده آقای رضوی بود ولی رییس هیئت فوتبال استان قبول نکرد و بلاخره بعد از یکماه کش و قوس ایشان  به استناد  اساسنامه فدراسیون که عزل و نصب رییس هیئت فوتبال بر عهده استان می باشد نامه ای ارسال نمودند و ضمن عزل رضوی ، رجبی را بعنوان سرپرست جدید هیئت شهرستان معرفی نمود.

وی افزود: ظاهرا هیئت فوتبال خراسان رضوی قبل از انتصاب رجبی(سرپرست جدید هیئت فوتبال شهرستان) به چند نفر (امینی،بهاری، یوسفی ) پیشنهاد میدهد که هیچکدام به دلیل وحدت رویه در شهرستان این پست را قبول نمیکنند اما در ادامه این مسئولیت به رجبی پیشنهاد میشود و ایشان قبول میکن.

رضایی ادامه داد: بنده به رییس هیئت فوتبال استان اعلام کردم شما بایستی با نظر و مشورت اهالی فوتبال شهرستان دست به انتخاب می زدید که متاسفانه وی گوشش بدهکار نبود و برای سرپرست جدید ابلاغ زد. حتی قبل از تایید حراست اداره کل ورزش استان و بدون تایید اداره ورزش شهرستان حکم ایشان را ابلاغ می کند.

رضایی ادامه داد: با توجه به این اتفاقات ما هم به هیئت فوتبال استان اعلام نمودیم با سرپرست جدیدی که منصوب نمودید هیچگونه همکاری نخواهیم داشت و در ادامه گزینه مد نظر اداره ورزش شهرستان(مصطفی یوسفی) را به استان معرفی نمودیم، هرچند ایشان قبلا هم که به وی این پست از طرف استان پیشنهاد شده بود برای انسجام داخلی نپذیرفته بود اما بعد انتصاب سرپرست جدید از یوسفی خواستیم قبول کند و حتی به آقای رجبی گوشزد کردیم که این حکم را قبول نکند اما رییس هیئت زیر بار گزینه معرفی شده ما نرفت.

 

رییس  هیئت فوتبال استان اهالی فوتبال تربت حیدریه را به جان هم انداخته است

رییس اداره ورزش و جوانان افزود: با صحبتهایی که با رجبی داشتیم اذعان کرد که هدف از قبول این مسئولیت برکناری رضوی بوده و از این رو مقرر شد تا برای انسجام بیشتر استعفا بدهد، اما باز دوباره مسئولین هیئت فوتبال استان وی را تحریک میکنند که کنار نرود و حتی دفتری مستقل راه اندازی  کند و ساز و کاری جدا از اداره ورزش شهرستان داشته باشد.

رضایی گفت: در تماس با مسئولین هیئت فوتبال استان گوشزد کردم که این اقدامات منجر به جنجال و تفرقه در بین اهالی فوتبال تربت حیدریه می شود چرا که رییس هیئت فوتبال استان با این انتصاب بدون شناخت و اگاهی از فوتبال تربت حیدریه و بدون مشورت اهالی فوتبال شهرستان همه آنها را در تربت حیدریه به جان هم انداخته است و تنها بفکر استفاده های شخصی خود از این جنجالها است.

وی تصریح کرد: تا این لحظه  مسئولین هیئت فوتبال استان  مواضع خود کوتاه نیامدند و حتی رجبی وقتی حکم سرپرستی گرفت قول داد که تابع تصمیمات اداره ورزش شهرستان باشد اما در ادامه تغییر رویه داده وحتی برخی وعده هایی داده است که عملی کردنشان سخت و تقریبا غیر ممکن است. چرا که اگر وی توانایی جذب تیم های در سطح کشور رابرای شهرستان دارد تیم خودش را به شهرداری واگذار نمی کرد،معتقدم با کارهای تبلیغاتی و وعده های توخالی نمیتوان اهالی فوتبال را سرگرم کرد.

 

علت تغییرات در هیئت فوتبال استان جوانگرایی است نه سیاسی کاری

ابوالفضل رجبی سرپرست جدید هیئت فوتبال تربت حیدریه در گفتگو با نوید گفت: دلیل برکناری سرپرست قبلی به عدم رضایت تیم ها و اهالی فوتبال شهرستان از عملکرد وی برمیگردد چرا که وی در این سالها تنها حمایت روسای اداره ورزش را داشته است و به همین دلیل رییس قبلی هیئت فوتبال استان نیز قصد برکناریش را داشته است.

وی افزود: سرپرست اسبق هیئت فوتبال شهرستان علت برکناریش را تسویه حساب سیاسی و جناحی از طرف اصولی رییس هیئت فوتبال خراسان رضوی اعلام کرده است درحالیکه خودش از همین رییس در انتخابات مجمع هیئت فوتبال استان حمایت نموه است. بر خلاف آنچه از سوی آقایان عنوان شده علت تغییرات در هیئت استان جوانگرایی و نه سیاسی کاری است.

رجبی ادامه داد: هیئت فوتبال استان طبق ماده 3 بند 4 اساسنامه فدارسیون نامه ای به اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه ارسال و از آنها خواسته بود ظرف مدت یکماه فردی بجز رضوی را برای قبول مسئولیت هیئت فوتبال شهرستان معرفی کنند که این اداره بر عکس درخواست هیئت استان چندین بار طی نامه ای فقط رضوی را معرفی مینماید.

وی گفت: با توجه به اصرار اداره ورزش تربت حیدریه بر معرفی سرپرست اسبق هیئت فوتبال شهرستان بعنوان تنها گزینه شان، هیئت استان از بنده و دو نفر دیگر(یوسفی و بهاری) رزومه خواست که ما هم ارایه دادیم و حتی هرکدام دوجلسه در محل هیئت استان حضور پیدا کردیم تا اینجای کار برخلاف ادعای رییس اداره ورزش صحبتی از عدم قبول این مسئولیت در راستای انسجام داخلی شهرستان توسط ما سه نفر اصلا مطرح نبود.

 

از موضوع جمع آوری امضای طومار بی خبرم

رجبی ادامه داد: اداره ورزش تربت حیدریه بعد از اینکه رییس هیئت استان را در بر کناری سرپرست وقت هیئت فوتبال شهرستان موثر دید طی جلسه ای از ما خواسته که از قبول مسئولیت سرباززنیم و حتی برای یوسفی ابلاغ هم زده شد که ایشان در حمایت از سرپرست وقت نپذیرفت، گزینه بعدی من بودم که برایم ابلاغ زدند و از سر وظیفه قبول کردم. 

رجبی افزود: به هیچ عنوان برای جمع آوری طومار از هیچ مسئولی در هیئت فوتبال استان با من تماسی گرفته نشده است و از موضوع طومار اساسا بیخبرم، میتوانید از تیم های شهرستان پرس و جو کنید، حتی اگر یک تیم گفت که رجبی طوماری را برای امضا نزد ما اورده است ادعای ایشان را قبول میکنم.

سرپرست هیئت فوتبال گفت: دو شب قبل به صورت غیر مستقیم از طرف رییس اداره ورزش به بنده اعلام شد که برای یوسفی، هیئت فوتبال  استان ابلاغ زده است،بعد از شنیدن موضوع با استان تماس گرفتم جوابی ندادن من هم تصمیم گرفتم که کنار بروم نامه ای به رییس هیئت فوتبال خراسان رضوی ارسال و از ادامه همکاری عذرخواستم که در ادامه دبیر هیئت استان با من تماس گرفت  و گفت: ما بر ادامه همکاری با شما اصرار داریم و این غیر اخلاقی است که که بعد از ابلاغ برای شما دوباره برای کسی دیگر حکم بزنیم محکم به کارتان ادامه بدهید. و گفت: در واقع مسئولین اداره ورزش شهرستان هستند که شمارا بازی داده اند.

 

یک باند فوتبال تربت حیدریه را به مرز نابودی کشانده

رجبی خاطر نشان کرد: در حال حاضرفوتبال شهرستان از این لجبازی مسئولین اداره ورزش متضرر میشود بطوریکه اعزام تیم ها و داوران و ناظران به بازی های استانی و کشوری با یستی از طریق سرپرست قانونی هیئت باشد، از طرفی اداره ورزش با واسطه و بی واسطه  میخواهند که استعفا بدهم در حالیکه این استعفا تبعاتی برای بنده و از همه مهمتر فوتبال کشور خواهد داشت.

وی گفت: اگر استعفا بدهم وجه فوتبالی چندین ساله ام در استان از بین میرود و از طرفی با آبروی مسئولین هیئت فوتبال استان که بنده را لایق این پست دیده اند بازی کرده ام.ضمن اینکه فقط نزدیک به 2هزار نفر از اهالی فوتبال این شهر در فضای مجازی به بنده تبریک گفتن و از این انتصاب خوشحال و راضی شده اند. همه اهالی فوتبال تربت حیدریه از این اتفاق راضی و خوشحال هستند بجز باندی که  فوتبال این خطه را به مرز نابودی کشانده اند تا جائیکه تربت حیدریه دیگر نماینده ای در لیگ بزرگسالان استان در فوتبال  وفوتسال ندارد.

رجبی تصریح کرد: یک نکته مهم اینکه چه ضمانتی است اگر بنده به خواست اداره ورزش استعفا بدهم فردی که از موضوع مطللع است نامه ای به فیفا نزند و فدارسیون فوتبال کشور را به دلیل دخالت سیاست در فوتبال تعلیق نکند.

سرپرست هیئت فوتبال تربت حیدریه گفت: اگر این کشمکش ها سیاسی نیست چه ضمانتی است بنده کنار بکشم و گزینه مورد نظر اداره ورزش و ... را هیئت بپذیرد ضمن اینکه همه تیم ها در جلسه ای که داشتیم بجز دو تیم از بنده اعلام حمایت کردند.

رجبی افزود: برنامه ام این است که با توجه به تفکرات اعضای فعلی هیئت فوتبال شهرستان که بر همان مبنای رییس قبلی است بجز دبیر هیئت، با نظر مربیان تیم ها چارتی پویا و فعال انتخاب کنم و کسانی را در کمیته های هیئت بگذاریم که آورده ای برای فوتبال شهرستان داشته باشند چرا که به تیم ها قول داده ام 50 درصد وردی مسابقات را هیئت خواهد پرداخت.

سرپرست جدید هیئت فوتبال تربت حیدریه خاطر نشان کرد: یکی از برنامه هایم درآمدزایی هیئت و البته شفاف سازی است چرا که درگذشته جام رمضان برگزار می شده است و مشخص نبوده درآمد آن کجا هزینه می شود،اما برنامه ما این است که به تیم ها کمک مالی هم بکنیم و در همین راستا تا کنون حدود 20 خیر اعلام آمادگی کردند که با حضور چارت جدید هیئت فوتبال تربت حیدریه به این رشته ورزشی در شهرستان کمک مالی خواهند کرد.

 

قول میدهم که تربت حیدریه در لیگ نوجوانان کشور قهرمان شد

وی گفت: بنده همین جا قول میدهم که تربت حیدریه در لیگ نوجوانان کشور قهرمان خواهد شد چرا که علم فوتسال دارم و 20 سال است در این رششته تیم داری میکنم و در واقع دکترای فوتسال دارم. راه حل مشکلات فوتبال و فوتسال شهرستان در دست بنده است تعهد می دهم تا 5 سال آینده تربت حیدریه در همه رده های سنی فوتبال و فوتسال در استان قهرمان شود حتی اگر اداره ورزش شهرستان با من همکاری نکند چرا که زمین و سالن اجاره میکنم و مسابقات را برگزار می میکنم.

 

دبیر هیئت فوتبال خراسان رضوی: در راستای جوانگرایی تصمیم به برکناری رضوی گرفتیم

حیدری دبیر و سخنگوی هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: در راستای جوانگرایی و استفاده از نیروی جدید و با طرز تفکری نو تصمیم به برکناری رضوی گرفتیم از این رو نامه ای به اداره ورزش شهرستان فرستادیم تا گزینه های خودشان را برای این پست معرفی کنند چرا که طبق اساس نامه فدراسیون، ابتدا اداره ی ورزش جوانان شهرستان فردی را معرفی نموده و سپس هیئت فوتبال استان پس از بررسی  حکم برایش صادر میکند.

وی افزود: متاسفانه علی رغم تاکید ما بر معرفی گزینه های جدید برای مسئولیت هیئت فوتبال تربت حیدریه، اداره ورزش این شهرستان بازهم گزینه خود را تنها رضوی معرفی کرد و نزدیک دوماه در چندین مرتبه مکاتبه و حتی با التماس از وی خواستیم تا گزینه ای معرفی کند اما اصرار ایشان بر همان گزینه بود و از معرفی گزینه های جدید امتناع کردند بنابراین هیئت فوتبال استان برابر مقررات پس از مهلت قانونی برای رجبی که گزینه چهارم هیئت فوتبال استان بود ابلاغ صادر کرد. ضمن اینکه در این مدت با گزینه های اولیه مان امینی ،یوسفی و بهاری رایزنی شد که هیچکدام از این افراد حاضر نشدند تا مسئولیت هیئت فوتبال تربت حیدریه را بپذیرند.

سخنگوی هیئت فوتبال خراسان رضوی در پاسخ به این اظهارات که برکناری سرپرست اسبق هئت فوتبال تربت حیدریه تسویه حساب ساسی بوده است گفت: به هیچ عنوان این موضوع رو قبول ندارم چرا که اگر قرار بر تسویه حساب جناحی و سیاسی بود به گزینه همفکر سرپرست اسبق هیئت فوتبال تربت حیدریه (مصطفی یوسفی ) پیشنهاد قبول این پست را نمیدادیم ، ما تنها بدنبال تغییر رویکرد در هیئت فوتبال شهرستان بوده ایم و هیچ هدف سیاسی و جناحی را دنبال نمی کردیم هرچند شواهد و قرائن هم موید این مطلب است.

 

برکناری گسترده ای در کار نبوده است

وی در پاسخ به این ادعای سرپرست اسبق هیئت فوتبال شهرستان که حدود 12 رییس هیئت در شهرستانها را رییس هیئت فوتبال خراسان رضوی برکنار کرده است و نیروهای همراه خودش را روی کار آورده گفت: اینکه اقای رضوی مدعی است که دوازده  رئیس هیئت برکنار شده صحت ندارد، آمار تغییر روسای هیئت های فوتبال شهرستانهای استان موجود است تنها چند مورد خودشان استعفا دادند که مجبور شده ایم جایگزین کنیم ، برکناری گسترده ای در کار نبوده است.

وی در پاسخ به اینکه راهکار هیئت فوتبال خراسان رضوی برای حل این اختلافات چیست، گفت: هیئت فوتبال استان برای حل و فصل این مشکل در هفته جاری جلسه ای را با حضور رییس اداره ورزش و جوانان ،سرپرست جدید هیئت و دیگر مسئولین در محل اداره ورزش تربت حیدریه برگزار می کند و مطمئنم با هماهنگی و همکاری نماینده، فرماندار و رییس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه اختلافات بوجود آمده را به گونه ای برطرف میکنیم که بیش از این  به فوتبال این شهرستان ضربه ای وارد نشود.


http://https//t.me/navidtorbatkabar


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

lastnews

دختر خردسال تربتی برگزیده دومین جشنواره ملی شاهنامه‌خوانی

وضعیت بحرانی و بسیار خطرناک کرونا در 7 شهرخراسان رضوی

انتخابات شورای دانش آموزی تربت حیدریه در فضای مجازی برگزار می شود

آغاز ثبت‌نام طرح پاییزه کتاب 99 در خراسان رضوی

خبرها و رویداد های 24 ساعت گذشته: انتقاد صریح رهبری از اقدام برخی‌ در برخورد با دولت و توهین به رئیس جمهور / افشاگری علی مطهری از پشت پرده تعطیلی هشتم ربیع الاول/ترامپ رای خود را به صندوق انداخت:

طرح هادی و بهسازی روستای سلطان آباد رخ به پایان رسید

انتشار292 عنوان کتاب در مهرماه جاری در خراسان رضوی

تصاویری از مزارع زعفران( طلای سرخ) در بخش رخ تربت حیدریه

تصاویری از نورپردازی متفاوت ضریح امام رضا(ع)

مرگ مشکوک یک خانواده سه نفره در مشهد

نمایشگاه مشترک کشفیات میراث فرهنگی و نیروی انتظامی در تربت‌حیدریه برپا شد

80تخت به بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی اضافه می شود

کرونا مه ولات را قرمز کرد

تصاویر: زینب 7 ساله ، ملکه قلعه باستانی شوش

عدم هماهنگی کوچ دام علت شیوع بیماری های واگیر در بخش رخ است

کشف بیش از 1300 کیلوگرم کله پاچه غیر بهداشتی از سردخانه یک منزل در تربت حیدریه

ظرفیت تخت‌های بیماران کرونایی تربت حیدریه تکمیل شد

باشگاه سوارکاری و مدرسه کشتی در تربت‌حیدریه افتتاح شد

تصادف درمحور رشتخوار- تربت حیدریه هشت مصدم برجای گذاشت

پویش ملی نامه‌ کودکان به نویسند گان محبوب

سلامت و بهداشت روان مدارس در گرو رفع کمبود مشاوران و مراقبین سلامت است

«اسارت دختر خورشید» در تربت حیدریه به صحنه رفت

با کمبود 19 هزار معلم در مدارس استان مواجه هستیم

پیش بینی افزایش دوبرابری تولید ذرت علوفه‌ای در تربت‌حیدریه

قیمت نان در نانوایی های پروانه دار افزایش نیافته است

تکذیب ارتباط دریافت ورودیه آرامگاه فردوسی با مقبره مرحوم شجریان

ایجاد اشتغال در مناطق محروم از مهمترین اولویت‌هاست

نگاهی به 5 قرن هنر خوشنویسی در تربت‌حیدریه

جناب رحیم‌پور، جناب ذوالنور! به مردم آدرس غلط ندهید

اگر قرار به عقوبت باشد، حضرات شورای نگهبان اولی هستند تا رای دهندگان

افزایش 52 درصدی کشفیات موادمخدر در تربت حیدریه

آغاز فعالیت بزرگترین بازارچه خرید وفروش زعفران کشور در تربت‌حیدریه

زنان در مقابل کرونا آسیب پذیر ترهستند

استفاده نادرست از ماسک از کرونا پیشگیری نمی‌کند

واقعا مردم چه می خواهند مذاکره یا ادامه تحریمها

دکترغلامعباس توسلی پایه گذار کرسی جامعه شناسی ایران درگذشت

آمار مبتلایان به کرونا در تربت حیدریه صعودی شد

از 45 هیات ورزشی تربت حیدریه تنها 35 هیات فعال هستند

ساخت دستگاه خودکار ضدعفونی دست توسط یک هنرستان در رشتخوار

کشف 5 کیلوگرم هروئین از معده چهار قاچاقچی در رشتخوار

نخستین کانون یادگیری و ترویجی کشاورزی در بخش رخ تربت‌حیدریه افتتاح شد

از کلیه طرح‌های سرمایه گذاری که موجب رفع بیکاری شود حمایت می کنیم

ساخت دستگاه پرینتر سه بُعدی و ترانسفورماتور ولتاژ بالا در دانشگاه تربت حیدریه

انتقاد تند مسیح مهاجری از امام جمعه تهران: عادت زشتی است که دیواری از دیوار مردم کوتاه‌تر پیدا نمی کنند؛ کرونا را نتیجه گناه مردم می‌دانند

گزارشی از گرامیداشت آنلاین روز حافظ در تربت حیدریه

عدم اعتبار کافی برای پوشش پروتکل های بهداشتی 10 هزار واحد آموزشی استان

با کاهش شدید ذخایر خونی مواجه هستیم

ما نایب الزیاره ایم ؛به مشهد سفر نکنید!

جنجال در هیئت فوتبال تربت حیدریه

گاهی آن‌قدر می‌خواندم که دیگر نمی‌توانستم حرف بزنم / خیلی متاسف شدم وقتی دیدم یک روستایی به جای ترانه های روستای خودش، ترانه های «جاز» رادیو را می خواند