آخرین مطالب

نماینده منتخب مردم تربت حیدریه در اولین نشست خبری:

باایجاد استان خراسان مرکزی به محوریت تربت حیدریه مخالفم/ اولویت مجلس یازدهم بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است اخبار محلی

باایجاد استان خراسان مرکزی به محوریت تربت حیدریه مخالفم/ اولویت مجلس یازدهم بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است

  بزرگنمایی:

پایگاه خبری نوید تربت: Navidtorbat.ir

نماینده منتخب مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: بسته ای کامل در حوزه های اقتصاد، بانکداری، بازار سرمایه و مالیات تهیه و تدوین شده و با شروع مجلس اولویت نخست جریان انقلابی بهبود وضعیت اقتصادی جامعه و رفع قوانین دست و پاگیر تولید خواهد بود.

به گزارش خبرنگار نوید تربت؛ محسن زنگنه، نماینده منتخب مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس، در نخستین نشست خبری با رسانه های منطقه اظهار کرد: انتخابات یازدهمین دور مجلس شورای اسلامی با رقابت دو جریان انقلابی و غیر انقلابی شکل گرفت، البته غیر انقلابی نه به معنای ضد انقلاب، بلکه تفکر این جریان به لحاظ اینکه کرسی قدرت و جایگاه هدف نهایی آن است اندیشه ای غیر انقلابی است.

وی به تشریح دو جریان رقیب در انتخابات یازدهم پرداخت و افزود: جریان انقلابی شیفته خدمت و خادم ملت است که برای رسیدن به جایگاه اخلاق را زیر پا نمی گذارد و مردم را محرم خود می داند و اهل جناح بندی نیست و نگاهش به مستضعفین و فرا منطقه ای است.

زنگنه بیان داشت: در برابر ما جریانی بود که کرسی و قدرت برایش مهم بود و معتقد به اقتصاد لیبرالی و سرمایه داری و دارای تفکر آزادی بیان است اما در نهان خود دیکتاتوری بنفش و پنهانی دارد که این طیف در راس قدرت بود.

 

وارد جناح بندی سیاسی نمی شوم

منتخب مردم تربت حیدریه با تاکید بر اینکه وارد جناح بندی های سیاسی نمی شود، افزود: در موضوع مدیران ما وارد جناح‌بندی های سیاسی نمی‌شویم و مبنای ما براساس شایسته سالاری است اما در مقابل مدیری که شایستگی ندارد تمام قد می ایستیم.

 

هوشمند سازی برداشت آب از چاههای عمیق طرح خوبی نیست

زنگنه ضمن اعلام مخالفت خود با نصب کنتور های هوشمند چاههای آب کشاورزی به برنامه های خود در منطقه اشاره کرد و افزود: از تمام جنبه ها از جمله تقسیم منابع انسانی،اداری، آب و سایر منابع بی عدالتی در برخی مناطق محسوس است و در قدم اول باید عدالت را در حوزه های مختلف اجرا کنیم.

وی بیان کرد: در خصوص شفافیت هیچ نکته پنهانی با مردم نداریم و از رسانه ها می خواهم با رویکرد شفافیت و نقد آگاهانه حرکت کنند و من از آنها حمایت خواهم کرد.

این نماینده منتخب اولویت نخست تولید در منطقه را با محوریت کشاورزی و دامداری عنوان کرد و گفت: البته این بدان معنا نیست که با صنعت مخالفیم اما ظرفیت منطفه خیلی فراتر از آن است که بخواهیم از حوزه کشاورزی و دامداری بخصوص صنایع تبدیلی آن غفلت کنیم.

 

باایجاد استان خراسان مرکزی به محوریت تربت حیدریه مخالفم

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا تشکیل استان خراسان مرکزی به مرکزیت تربت حیدریه در اولویت قرار دارد، بیان داشت: به هیچ عنوان چنین برنامه ای نداریم و دنبال نخواهیم کرد چراکه به قشر ضعیف جامعه اجحاف می شود و از طرفی شهرستان در بسیاری از شاخص ها و زیر ساخت ها عقب است و  این موضوع امکان پذیر نیست.

 

خام فروشی پسته و بورس زعفران باید اصلاح شود

 زنگنه به تولید انبوه پسته در شهرستان مه ولات اشاره کرد و افزود: باید جلوی خام فروشی پسته را بگیریم و آن را به یک ضد ارزش تبدیل کنیم و چنانچه بتوانیم حداقل نصف این سرمایه ها را در مه‌ ولات نگه‌ داریم شاهد پیشرفت این منطقه خواهیم بود.

وی با بیان اینکه بورس زعفران شاخصه های لارم را ندارد، گفت: در حوزه زعفران با توجه به اینکه قطب تولید این محصول در ایران و جهان هستیم اصلاح بورس زعفران باید در اولویت قرار بگیرد چرا که شاخصه‌های لازم را ندارد و با توجه به افزایش شاخص بورس و طلا، زعفران در بورس همچنان در رکود است.

این نماینده منتخب اظهار کرد: باید نظارت ویژه ای بر خروج و صادرات زعفران داشته باشیم چرا که اختلاف قیمت بین مرکز صادراتی و داخل فاحش است و این تعارض به وجود می آید و رقبا در خارج از کشور برای اینکه بتوانند رقابت کنند قیمت را دائم کاهش می دهند.

زنگنه گفت: باید از اردیبهشت ماه کمیته زعفران را تشکیل دهیم که شامل آموزش مردم در تمام مراحل کاشت، داشت و برداشت است و در این بین نیازمند بسیج نیروی مردمی هستیم.

 

ملاک انتخاب مدیران بومی گزینی است

نماینده منتخب مردم تربت حیدریه تصریح کرد: معتقدم سن مدیران حداکثر باید پنجاه سال و بومی منطقه باشد و از طرفی یک مدیر بومی ضعیف تر بهتر از یک مدیر مجرب و غیربومی است و همچنین از جوانی که برای دریافت منصبی که توان آن را در خود می بیند اعلام آمادگی کند، استقبال می‌کنم.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری که مدیران شهرستانهای مه ولات و زاوه پروازی هستند، گفت: هرکس توانایی مدیریت در منطقه را دارد خودش را ارائه کند، و مدیری هم که در شهرستان سکونت ندارد به درد مدیریت نمی خورد.

نماینده منتخب مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: بسته ای کامل در حوزه های اقتصاد، بانکداری، بازار سرمایه و مالیات تهیه و تدوین شده و با شروع مجلس اولویت نخست جریان انقلابی بهبود وضعیت اقتصادی جامعه و رفع قوانین دست و پاگیر تولید خواهد بود.

 

مشارکت پایین درانتخابات به دلیل ناکارآمدی دولت و ناامیدی از جناحهای سیاسی

زنگنه ادعا کرد آرای کسانی که به پای صندوق رای نیامده اند از آوی کسر شده که این مسئله موجب تعجب خبرنگاران و رد آن گردید.

وی مشارکت پایین درانتخابات دوم اسفند را به دلیل ناکارآمدی دولت دانست و در عین حال پذیرفت که مردم از همه جناحهای سیاسی ناامید شده اند.

نماینده منتخب افزود: جریان انقلابی اگر در مجلس خوب عمل کتد شاهد مشارکت بالا در ریاست جمهوری 1400 و به تبع آن در انتخابات مجلس آینده خواهیم بود.


http://t.me/navidtorbatkabar


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

lastnews

ضرورت در نظر گرفتن بسته حمایتی برای اصحاب رسانه و مطبوعاتی‌ها

پویش در خانه میمانیم همراه با مسابقات متنوع

طاعون و وبا: نویسندگان و شعرای خاورمیانه در مورد این همه‌گیری‌ها چه نوشته‌اند؟

نپوشیدن ماسک، اشتباه بزرگی است

بررسی وضعیت بهداشتی مراکز نگهداری سالمندان تربت حیدریه برای مقابله با کرونا

توزیع غذای متبرک رضوی در بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی تربت حیدریه

از فرانسه و انگلیس تا دانمارک، چک و آمریکا؛ کرونا در حال فراری دادن نظامیان خارجی از خاورمیانه است

پشت پرده تماس تلفنی غیرمنتظره ولیعهد امارات با بشار اسد / ماجرا فراتر از کروناست؛ پای چراغ سبز بن سلمان و ابتکارات پوتین در میان است

چه اتفاقی می‌افتد اگر مدارس برای هفته‌ها یا حتی ماه‌ها تعطیل شوند؟

نخستین محموله ماسک وارداتی به خراسان رضوی تحویل شد

تداوم بارندگی در خراسان رضوی تا سه روز آینده

کرونا وکاهش 51درصدی مصرف بنزین درمنطقه تربت حیدریه

توزیع716میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تربت حیدریه

بحران کرونا می‌تواند 18 ماه به طول انجامد؛ آماده باشید / حتی در صورت کشف واکسن کرونا هم‌چنان آسیب‌پذیر خواهیم بود

ممنوعیت تردد خودروها در 13 بدر امسال از درب منازل

فرماندار تربت حیدریه: در خانه بمانید تا از کرونا در امان بمانید+ ویدوئو

سخنگوی دولت: کرونا بازی سیاسی نیست / «کرونای بنفش» از دل غرض‌ورزی و نگاه سیاست‌زده به یک مسأله بهداشت عمومی بیرون آمد /

با بخش قابل توجهی از درخواست وام 5 میلیارد دلاری ایران از صندوق بین المللی پول موافقت شده

مشارکت ضعیف مردم تربت‌حیدریه در غربالگری کرونا

فرماندار مه‌ولات: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی اقدام موثر در مقابله با کروناست

خط مقدم مبارزه با کرنا در تربت حیدریه به روایت تصویر

خط مقدم مبارزه با کرنا در تربت حیدریه به روایت تصویر

واشنگتن پست: آمریکا باید به دنبال یک آتش بس بشردوستانه با ایران باشد / برخلاف ادعای پمپئو، چندین شرکت سازنده تجهیزات پزشکی مقابله با کرونا، ارسال محموله به ایران را متوقف کرده اند

تعداد جانباختگان بیماری کرونا در خراسان رضوی به 173و درتربت حیدریه به 7 نفر رسید

کمک6 میلیارد ریالی یک خیر به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات

تشکیل تیم های مراقبت و پیشگیری از کرونا درخانه های بهداشت روستایی تربت حیدریه

خسارت بارندگی به کشاورزان بخش‌های بایگ ، کدکن و رخ تربت حیدریه

قلعه ای عجیب که در زیباترین شهر زاگرس آرمیده است! +تصاویر

یأس جهان از آینده طلای سیاه/ غول‌های نفتی برای نرخ 10 دلار آماده می‌شوند

آقای روحانی! در مورد کرونا، به توصیه اکتفا نکنید؛ شما مسئول جان مردم هستید / قاطعانه عمل کنید؛ این یعنی حکمرانی واقعی

مبتلایان به کرونا در تربت‌حیدریه به 79 نفر ،فوتی ها به چهار نفر رسیدند

آماده باش دستگاه های اجرایی و خدماتی ستاد مدیریت بحران در پی بارشهای بهاری / بیشترین میزان بارندگی با 50 میلیمتر در ایستگاه فدیهه

عدم توقف قطار مسافربری در ایستگاه تربت حیدریه تابع دستورات ملی است / اخبار صحیح را از رسانه‌های مجوز دار وموثق دریافت کنید

کرونا و چالشی برای رهبران جهان

پیش‌بینی عجیب محسن رضایی درباره جنگ جهانی سوم

برف و باران جاده‌های خراسان رضوی را فرا گرفت

برف و باران جاده‌های خراسان رضوی را فرا گرفت

پلمپ شدن یک باب نانوایی و یک جایگاه سوخت "سی‌.ان‌.جی" در تربت حیدریه

رسم آدمخواری هنوز در این نقاط دنیا رایج است! +تصاویر

در اتومبیل با من سوار شد؛ در راه گفت، آمریکایى‌ها و سایر مخالفان، از این منظره نزدیک شدن ایران و عربستان ناراحت مى‌شوند /از شرایط همکارى‌ها بعد از دوره مسئولیت من، اظهار نگرانى کرد، گفتم از طریق مجمع تشخیص مصلحت نظام، اعمال نظر مى‌کنم

رهبر معظم انقلاب: آمریکایی ها گفته اند حاضرند کمک دارویی به ایران کنند؛ شما متهم هستید که این ویروس را ایجاد کرده اید؛ ممکن است دارویی وارد کشور کنید که این ویروس را ماندگار کند / شاید کسی را وارد ایران کنید تا اطلاعات خود را از میزان اثرگذاری این ویروس را تکمیل کند رهبر معظم انقلاب: آمریکایی ها گفته اند حاضرند کمک دارویی به ایران کنند؛ شما متهم هستید که این ویروس را ایجاد کرده اید؛ ممکن است دارویی وارد کشور کنید که این ویروس را ماندگار کند

مردم خراسان رضوی هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند

اهداء300 میلیون ریال به دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه

اگر مردم قرنطینه را بشکنند، بین یک تا دو هفته شاهد شیوع مجدد پیک بیماری خواهیم بود

چرا کرونا، اتفاقی به مراتب بدتر از حملات 11 سپتامبر است؟

دولت خود را آگاه کنید که گفتار و رفتار انسانی است که جواب خواهد داد نه تحریم؛ مردم ایران به احترام، پاسخ مثبت خواهند داد / باوجود بحران کرونا، دولت آمریکا همچنان حاضر نیست دست از تحریم های خود علیه ایران بردارد / در شرایط یک «همه گیری» خطرناک جهانی، تهران و پاریس و لندن و واشنگتن فاصله چندانی ندارند

یاد و خاطره مجاهدان سلامت که کوله بار سفر به سوی خداوند متعال برداشتند گرامی باد

شمار مبتلایان به کرونا در تربت‌حیدریه به 57 نفر رسید

بارشهای سیل آسا خراسان رضوی را فرا می گیرد

نظر مصباح یزدی درباره محرومیت از اماکن مقدسه / واکنش قالیباف به طنز سیاسی شبکه سه / عفو شبنم نعمت زاده صحت دارد؟