آخرین مطالب

سی و هشتمین بسته ویژه خبری نوید تربت؛

آمار جان‌باختگان حوادث آبان چه زمانی اعلام می‌شود؟/ خرازی: چه می‌کردم که اثبات کنم اصلاح‌طلب هستم؟ / ادعای روزنامه کویتی درباره مذاکره ایران و عربستان / توصیه استاد اخلاق احمدی‌نژاد به اصولگرایان سیاسی

آمار جان‌باختگان حوادث آبان چه زمانی اعلام می‌شود؟/ خرازی: چه می‌کردم که اثبات کنم اصلاح‌طلب هستم؟ / ادعای روزنامه کویتی درباره مذاکره ایران و عربستان / توصیه استاد اخلاق احمدی‌نژاد به اصولگرایان

  بزرگنمایی:

پایگاه خبری نوید تربت: Navidtorbat.ir

دولت به ازای هر ایرانی در سال آینده چقدر هزینه می‌کند؟
میزان هزینه کرد برای هر شهروند ایرانی در سال آینده در بخش دفاعی و امنیتی برابر با 824 هزار و 852 تومان است. در عین حال در حوزه قضایی نیز این هزینه کرد به 82 هزار و 627 تومان می‌رسد. در حوزه سلامت، سهم هر ایرانی 261 هزار و 607 تومان و در بخش آموزش و پرورش برابر با 937 هزار و 707 تومان است. در بخش فرهنگ و هنر، تربیت بدنی، گردشگری و ... این سهم به 83 هزار و 35 تومان می‌رسد. نزدیک به یک درصد یعنی یک از هزار حساب‌های بانکی شخصی، بالای یک میلیارد تومان موجودی دارند. حدود سه در ده هزار خودرو‌های سواری داخل کشور بنز با سال ساخت بالای 2010 هستند. این رقم برای بالای 2015، به هفت در صدهزار می‌رسد. هر کودکی که امسال در کشور به دنیا خواهد آمد با حداقل 8 میلیون تومان بدهی عمومی انباشته چشم به جهان خواهد گشود. هر ایرانی امسال یک میلیون تومان بدهی بودجه‌ای خواهد داشت/خبرآنلاین.

با این روند آلودگی بدتر خواهد شد
مسعود تجریشی، معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت از محیط زیست در گفتگو با خبرآنلاین اظهار داشت: اگر با همین روند ادامه بدهیم، سال دیگر هم وضعیت بدتر از امسال می‌شود. کشور باید در رابطه با آلودگی هوا به یک نتیجه‌گیری برسد. اینکه کدام را انتخاب کنیم؛ هوایی پاک یا رشد اقتصادی؟ اندازه گیری‌هایی که در این مدت در مناطق مختلف انجام شده است نشان می‌دهد که نباید درباره کیفیت بنزین ماشین‌های سواری نگرانی داشته باشیم. موضوع آلودگی هوا باید از بحث سیاسی به یک خواسته و اراده تبدیل شود و مسئولان از بالا بخواهند آن را درست کنند. مسئولان نظام نسبت به موضوعات دیگر مثل کنترل ارز، تحریم‌ها و ... بسیار جدی‌تر هستند و آلودگی‌هوا را آنقدر جدی نمی‌گیرند.

اصولگرایان هرگز به وحدت نمی‌رسند
محمد سلامتی دبیرکل سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی گفت: اصلاح‌طلبان وقتی از دولت روحانی حمایت کردند، نمی‌توانند حمایت خودشان را بردارند این کار نه اخلاقی و نه به لحاظ سیاسی درست است؛ یعنی بی‌اعتمادی را به نسبت به خود اصلاح‌طلبان به وجود می‌آورد. علاوه بر این در این شرایط و اوضاع و احوال کشور، نه فقط اصلاح‌طلبان بلکه همه ارکان حکومت باید به دولت برای انجام کار‌ها کمک کنند و نباید زیر پایش را خالی کنند. باید با شورای نگهبان گفتگو کرد، گفتگو جزو خصلت‌های اصلاح طلبان است، اما وقتی که از الان برای آن‌ها شرط بگذاریم، می‌دانیم که آن‌ها اهل شرط و شروط نیستند./ایلنا

روحانی پیغام فرستاده که رأی‌گیری بر سر FATF عقب بیفتد
آقای روحانی اواخر سال پیش از طریق آقای دژپسند، وزیر اقتصاد، پیغام فرستاده بود که برای رأی‌گیری بر سر FATF فعلاً دست نگه داریم. همچنین آقای مجید انصاری هم خواست تصمیم‌گیری را عقب بیندازیم، چون آن‌ها می‌دانستند در صورت رأی‌گیری، رأی مجمع به این موضوع منفی خواهد بود. گروهی می‌گویند «اگر دولت در اختیار اصولگرایان بود، تا به حال مجمع برای پیوستن به FATF رأی مثبت داده بود»، که در جواب باید گفت: چنین برداشت‌هایی غلط است. من نمی‌دانم چطور این دروغ‌ها را می‌گویند و 43 نفر از اعضا را به بی‌دینی متهم می‌کنند. اساساً مساله به این مهمی را نباید وارد رقابت‌های سیاسی کنیم و چنین مواضعی بگیریم. /اعتماد آنلاین
 
ناگفته‌های خرازی از دوران اصلاحات: چه می‌کردم که اثبات کنم اصلاح‌طلب هستم؟
دبیرکل حزب ندای ایرانیان می‌گوید: من باید چه می‌کردم که اثبات کنم اصلاح‌طلب هستم؟ در دوران اصلاحات بیشترین مدیریت سیاست خارجی با من بود. طبق گفته آقایان موفق‌ترین سفیر تاریخ ایران در فرانسه بودم. تاریخ به خوبی قضاوت می‌کند. این حرف‌ها ادعا نیست. آمار و ارقام وجود دارد. صادق خرازی، دبیرکل حزب ندای ایرانیان در بخشی از گفتگوی تفصیلی خود با خبرآنلاین به سوالاتی درباره رابطه اش با رهبر انقلاب، اتهامات به او درباره رانت داشتن در نظام و ارتباطاتش با رئیس دولت اصلاحات پاسخ داد. پدر من تنها فقیه بارز حوزه در هفتاد، هشتاد سال اخیر است که یک ریال از وجوهات شرعی استفاده نکرده است. با این تفاسیر من از ابتدا واقعا نمی‌دانستم باید چطور زندگی کنم تا به این حرف و حدیث‌ها نرسد. چون گرایش سیاسی‌ام اصلاح‌طلبانه است، اما نزدیک‌ترین فرد به رهبری انقلاب بودم. من باید چه می‌کردم که اثبات کنم اصلاح‌طلب هستم؟ در دوران اصلاحات بیشترین مدیریت سیاست خارجی با من بود. طبق گفته آقایان موفق‌ترین سفیر تاریخ ایران در فرانسه بودم. تاریخ به خوبی قضاوت می‌کند. این حرف‌ها ادعا نیست. آمار و ارقام وجود دارد. وقتی آقای خاتمی از ریاست‌جمهوری رفت آیا من رفتم با احمدی‌نژاد کارکنم؟ تنها سفیری که در این مملکت شهر به شهر به نفع آقای هاشمی سخنرانی کرد من بودم. مقالات و سخنرانی‌های آن روز من وجود دارد. به مردم ایران گفتم اگر احمدی‌نژاد رای بیاورد و این تفکر حاکم شود ایران بدتر از بنگلادش می‌شود و امروز شد. امروز بنگلادش از ما جلوتر است. این‌ها را من انجام دادم و گفتم. من دیگر باید چه می‌کردم؟ در سال 84 اولین سفیری که عزل کرد من بودم. با کینه هم عزل کرد. شنیدم که رهبری هم گفته‌اند ناراحت شدم.
 
ادعای روزنامه کویتی درباره مذاکره ایران و عربستان
روزنامه القبس کویت به نقل از منابع آگاه مدعی شد به زودی مذاکراتی سه جانبه میان عربستان و کویت از یک طرف و ایران از طرف دیگر برگزار خواهد شد. این منابع اعلام کردند که این نشست در پی توافق دیروز (سه شنبه) عربستان و کویت در رابطه با برخی مناطق و آب‌های منطقه‌ای و بررسی این مساله با ایران برگزار می‌شود. کویت و عربستان دیروز (سه شنبه) توافقنامه و یادداشت تفاهمی را امضا کردند که پس از سال‌ها توقف، راه را برای ازسرگیری تولید نفت در میادین نفتی واقع در منطقه حائل میان دو کشور هموار می‌کند. این یادداشت تفاهم ملحق به دو توافقنامه تقسیم منطقه حائل و تقسیم منطقه مجاور این منطقه است.
 
توصیه استاد اخلاق احمدی‌نژاد به اصولگرایان
حجت‌الاسلام «مرتضی آقاتهرانی» در تشریح مهمترین محور‌های مدل انتخاباتی گفت: پایداری برای ⁧وحدت⁩ بین انقلابیون طرحی داده و در جلسات با دوستان از آن رونمایی کرده است. امیدوارم در این گفتمان رضای الهی باشد و مطالبات مقام ولایت سلام‌الله علیه به دست فرزندانشان در این انتخابات تحقق یابد. وی ضمن توصیه به پرهیز از تخریب، خاطرنشان کرد: ما که در اصول، ولایت‌مداری، حفظ نظام، مجاهدت زیر سایه مقام ولایت و... تردیدی نداریم؛ پس به هیچ وجه بر سر اختلاف سلایق به جان یک‌دیگر نیفتاده، به مخالف مشترک سوژه نداده و آب به آسیاب آن‌ها نریزیم. دبیرکل جبهه پایداری افزود: شاخص‌های "اصلح" را معین کنیم، تا بر آن مبنا به "اصلح" برسیم و بر وحدت شاخص‌ها گفتگو داشته باشیم تا به شاخص‌های واحدی که برگرفته از اولیای اسلام، امام عزیز (ره) و مقام معظم رهبری باشد، دست یابیم. از افراد صلاحیت‌دار دعوت کنیم که برای انتخابات ثبت‌نام کنند تا در بزنگاه دستمان برای رسیدن به لیست واحد و افراد مطمئن خالی نباشد. آقاتهرانی یادآور شد: پس از این باید تلاش شود که به لیست واحدی برسیم، اگر به لیست واحد نرسیدیم، مشترکات لیست را در حد امکان بالا ببریم.
 
آمار جان‌باختگان حوادث آبان چه زمانی اعلام می‌شود؟
یک منبع آگاه با اعلام اینکه آمار قطعی جان‌باختگان حوادث آبان به‌زودی اعلام می‌شود، گفت: آمار جان‌باختگان بسیار کمتر از 1500 است و رسانه‌های غربی نمی‌توانند حتی اسامی یک دهم از آمار ادعایی خود را اعلام کنند.یک منبع آگاه در گفتگو با فارس با اشاره به جان باختن تعدادی از هموطنان در حوادث ناشی از سوءاستفاده برخی آشوب‌طلبان از اعتراضات به سهمیه‌بندی بنزین گفت: در بررسی‌های انجام شده فقط در دو استان تهران و البرز مشخص شد تاکنون حدود 60 درصد جانباختگان اغتشاشات اخیر ربطی به آشوب‌گران نداشتند و با اسلحه‌های سبک غیرسازمانی و یا سلاح سرد به قتل رسیدند. وی افزود: مطابق دستور اخیر رهبر انقلاب این افراد به عنوان شهید به بنیاد شهید معرفی خواهند شد. این منبع آگاه همچنین درباره تعداد کشته‌شدگان گفت: آمار قطعی به‌ زودی و پس از اتمام بررسی‌ها توسط مراجع ذیربط اعلام خواهد شد. وی با مضحک خواندن آمار‌های رسانه‌های غربی درباره تعداد کشته شدگان که میزان آن را 1500 تن اعلام کرده اند، گفت: آمار جانباختگان بسیار کمتر از این تعداد است و این رسانه‌ها مطمئنا نمی‌توانند حتی اسامی یک دهم از آمار ادعایی خود را اعلام کنند.
 
اظهارات جدید یک نماینده درباره «روح‌الله زم»
ابطحی با بیان اینکه اپوزیسیون سعی کرد از شرایطی که در کشور به وجود آمد بهره برداری کند، ادامه داد: ماهیت بسیاری از دستگیر شدگان اغتشاشات اخیر که بخشی از آن هم در تلویزیون منتشر و مشخص شد که این افراد دوره دیده بودند. او در پایان تاکید کرد: در پروسه اعترافات روح الله زم و آنچه از «لپ تاپ» او اخذ شد، نشان می‌دهد که او دنبال تاسیس یک شبکه تلویزیونی اینترنتی بوده و قصد داشته است که فعالیت‌های خود را در آستانه انتخابات مجلس انجام دهد.
 
نامه مردم به مرجع تقلید: چرا به مسئولان نمی‌گویید به ما توجه کنند؟
آیت‌الله حسین نوری‌همدانی پیش از ظهر امروز در جلسه درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم، با اشاره به خطبه سوم نهج‌البلاغه معروف به خطبه شقشقیه اظهار داشت: در این خطبه آمده خداوند از علما پیمان گرفته که در برابر پرخوری ظالمان و گرسنگی مظلومان نباید بی‌تفاوت باشند. مرجع تقلید شیعیان اضافه کرد: حضرت علی (ع) در جای جای نهج‌البلاغه وظیفه مسئولان را مشخص کرده که نباید مسئولان صف خود را از صف محرومان و مظلومان جامعه جدا کنند. وی بیان کرد: نامه‌هایی به ما نوشته می‌شود که "چرا به مسئولان نمی‌گویید به مردم توجه کنند"، اشخاصی هستند که حقوقشان ده‌ها میلیون تومان است درحالی که حقوق مردم محروم و پایین‌دست جامعه چندروزه تمام می‌شود. آیت‌الله نوری‌همدانی یکی از موضوعات اقتصادی مردم را وضعیت معیشت آنان عنوان و تصریح کرد: گله مردم از بی‌توجهی مسئولان بوده و تذکرات مردم به گوش مسئولان نمی‌رسد، مسئولان همه‌چیز را به تحریم گره می‌زنند. وی با اشاره به سیل اهواز و مشکلات مردم خوزستان گفت: سؤال مردم این است که چرا مسئولان بموقع به موضوع سیل ورود نمی‌کنند و بعد از خرابی و ویرانی‌های خانمان‌سوز آن‌هم با دستور رهبری اقدام می‌کنند.
 
تحلیل معنادار عباس عبدی درباره خبر جنجالی رویترز
عباس عبدی نوشت: خبر رویترز درباره کشته شدن 1500 تن در حوادث ایران به کلی معادلات سیاست خبری رسمی کشور را به‌هم ریخت. در واقع بهتر است بگوییم معادلات بی‌خبری را به‌ هم ریخت و یک بار دیگر نشان داد که چگونه یک جامعه از بی‌اعتباری نهاد رسانه‌ای خود ضربه می‌خورد. روزنامه اعتماد در قسمتی از یادداشتی به قلم عباس عبدی آورده است: خیلی‌ها می‌توانند خبر رویتر را نقد کنند، ولی این کار را انجام نمی‌دهند، زیرا چنین خبری از دو حال خارج نیست؛ یا به‌طور تقریبی درست است یا به طرز معنادار و فاحشی نادرست است. اگر درست است که طبعا کسی نباید آن را رد کند، ولی اگر نادرست است، پیش از رد و اصلاح آن باید پرسید چه وضعیتی داریم که یک خبرگزاری بین‌المللی چنین خبری را از روی اشتباه یا عمد منتشر می‌کند و تکذیب جدی و موثری هم نمی‌شود؟ در واقع ریشه قلب واقعیت و دروغ در اخبار کشور در وجود نظام رسانه‌ای بسته و یک‌سویه است. چرا باید اخبار ایران را دیگران و به نام منابع مطلع و ناشناخته بازتاب دهند؟ یک بار دیگر به دستورالعمل‌ها یا توصیه‌های ابلاغ شده به مطبوعات در طول این حوادث مراجعه کنید، پاسخ روشن می‌شود؛ بنابراین خودکرده را تدبیر نیست. آن روزی که دادستان کل گاه می‌گوید تعداد را نمی‌دانم، گاه عدد دیگران را تکذیب می‌کند و گاه با اعتماد به نفس می‌گوید که افراد خارجی دسترسی به آمار ندارند یا اعلام می‌شود که تعداد را دادستانی می‌گوید، ولی هیچگاه عدد و رقمی گفته نمی‌شود و... باید فکر چنین روزی را می‌کردند.
 

بهزاد نبوی: ممکن است نظر ناطق نوری برای نامزدی در انتخابات 1400 تغییر کند
بهزاد نبوی گفت: من دو سال پیش با آقای ناطق دیداری داشتم و در ایشان تمایلی برای حضور در صحنه سیاسی نیافتم ولی ممکن است شرایط تغییر کند. آقای ناطق شخصیتی پخته و سیاسی است. البته ذاتا دلش نمی‌خواهد بیاید. از بازرسی نهاد رهبری استعفا داد، چون شاید احساس می‌کرد که نمی‌تواند نقشی مفید و موثر ایفا کند. ولی شاید اگر اصولگرایان معتدل و میانه رو و اصلاح‌طلبان از ایشان بخواهند نظرش تغییر کند.

قطع اینترنت خانگی در شیراز
برخی کاربران اینترنت خانگی از  نقاط مختلف شیراز  با دفتر خبرگزاری ایلنا در شیراز، از قطع اینترنت های خود خبر دادند. برپایه این گزارش از صبح امروز چهارشنبه -چهارم دی ماه - بیشتر شرکت‌های ارائه دهنده  اینترنت با مشکل مواجه شده  و برخی نیز قطع شدند. پیگیری‌ها‌ی ایلنا حاکی است، اینترنت همراه در شیراز نیز با مشکل مواجه شده و سرویس‌دهی به شهروندان در شبکه‌های همراه اول و ایرانسل مختل شده است و کاربران به سختی می توانند به سایت و شبکه های اجتماعی نظیر واتساپ و اینستاگرام دسترسی پیدا کنند./ایلنا

ممنوعیت استفاده از عنوان دکتر برای دارندگان سطح چهار حوزه
شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 1374 در مورد دانش آموختگان حوزه علمیه قم ضوابطی را به شرح‌ زیر تصویب کرد. اما بدنبال مصوبه مجلس این سوال برای دانشگاه های کشور پیش آمد که آیا اطلاق عنوان دکتر برای دارندگان سطح چهار حوزه مشمول ممنوعیت استفاده از عناوین دکتری می شود یا خیر؟ در همین زمینه وزارت علوم طی بخشنامه ای اعلام کرد “برابر ماده واحده مصوب مجلس  سوء استفاده از عناوین علمی دکتر، مهندس و مانند آن و استفاده غیر مجاز پس از آن در مکاتبات اداری و یا وسایل ارتباطی جمعی مانند رادیو، تلویزیون، روزنامه، مجله، سایت و در نطق ها ها و مجامع عمومی اوراق چاپی یا خطی، مشمول مجازات ماده (556 ) قانون مجازات اسلامی می شود و سوءاستفاده به میزان سه ماه تا یک سال حبس و جزای نقدی محکوم می‌شود. لذا کسانی که قبل از اتمام دوره دکترا در مقالات یا کتاب‌ها و مکاتبات از این عناوین استفاده کنند یا دارندگان مدارک معادل و سطح سه و چهار حوزه و خبرگان بدون مدرک که این عناوین را برای خود به کار ببرند پرونده علمی آنان فاقد وجاهت قانونی و قابل ارجاع به مراجع قضایی است. مقتضی است در بررسی مدارک علمی متقاضیان، این نکات مورد توجه قرار گیرد.”

سه جبهه پایداری، خط امام (ره) و هماهنگی اصلاحات حق فعالیت ندارند
ملانوری، مدیر کل سیاسی وزارت کشور گفت: جبهه پایداری و جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فعالیت خود را به کمیسیون ماده 10 اعلام نکرده‌اند، بنابراینریال نمی‌توانند فعالیت سیاسی داشته باشند و به اسم این جبهه‌ها در نشست‌های انتخاباتی سخنرانی کنند. وی با بیان اینکه جبهه با ائتلاف احزاب دارای پروانه فعالیت شکل می‌گیرد، ادامه داد: تشکیل جبهه باید به اطلاع کمیسیون ماده 10 احزاب برسد. در غیر این صورت، رسما نمی‌توانند فعالیت داشته باشند. تشکیل جبهه از ائتلاف دست‌کم دو حزب امکان‌پذیر است. احزاب دقت داشته باشند در صورت پیوستن به جبهه‌ای که به کمیسیون اعلام نشده است فعالیت آنها مخدوش می‌شود.

واکنش ربیعی به ادعای رویترز درباره تعداد آمار کشته‌شدگان حوادث آبان
علی ربیعی ظهر امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آمار اعلام شده توسط رویترز درباره کشته‌های حوادث اخیر چقدر واقعیت دارد، اظهار کرد: اینها سازمان‌های شناخته شده و دروغگویی هستند که به انتشار این دروغ‌ها عادت دارند. آنها به انسان‌ها نگاه فله‌ای می‌کنند. وی ادامه داد: شاید اشکال از ماست که باید به سرعت آمار تفکیک شده و اسامی را اعلام کنیم. این کار در حال انجام است اما باید با دقت باشد. این آمار اعلام خواهد شد. وی در پاسخ به این پرسش که آیا در اعلام این آمار تاخیر بیش از حدی انجام نشده است، تصریح کرد: من در جریان تفکیک آمار نیستم و نمی‌دانم چه مشکلی وجود دارد ؛اما این آماری که اعلام شده بسیار غلوآمیز است و من آن را به شدت تکذیب می‌کنم.

منبع: تابناک
http://t.me/navidtorbatkabar


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

lastnews

طرح تابستانه کتاب99 از 18 مرداد ماه در سراسر کشور برگزار می شود

لبنان در حال احتضار

آغاز طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم خانواده های شهدا در تربت حیدریه

مجهز شدن بیمارستان نهم دی تربت حیدریه به دستگاه اکسیژن ساز

تولید روزانه 60 هزار ماسک در تربت حیدریه

جمشید شارمهد در ایران بازداشت شد؟

طرح تفکیک پسماند از مبدا باید دقیق و کارشناسی شده اجرا شود

مشاغل آسیب دیده از کرونا هرچه سریعتر برای دریافت تسهیلات حمایتی اقدام کنند

اشتغال پایدار مهمترین هدف طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی

خط ریلی خواف - هرات بستری مناسب برای شکوفایی روابط منطقه‌ای

بی نظمی در ابتدای جاده صنوبر تا ندامتگاه تربت حیدریه و بی خیالی مجریان قانون+ تصویر

رونق ساخت دوتار و سایر سازهای سنتی در تربت‌حیدریه

جریمه یک میلیون ریالی در انتظار رانندگان تاکسی بی توجه به پروتکل های بهداشتی

معیار عزاداری وعزاداری معیار

پایان تصویربرداری فیلم کوتاه «فریادِ سکوت» در تربت حیدریه

آغاز اجرای طرح توزیع الکترونیک گاز مایع در تربت‌حیدریه

افتتاح سه باجه خدمات پست بانک روستایی در تربت حیدریه

250 نوزاد محروم از شیر مادر زیرپوشش خدمات بانک شیر در مشهد

روزنامه جمهوری اسلامی: آقای رئیس جمهور! نکته مهم اینست که این مردم باید بمانند تا بتوانند راه امام حسین را ادامه بدهند

شناسایی چهارغارتاریخی در تربت‌حیدریه

وام ودیعه مسکن وآرزویی که دیگر بر جوانان عیب است!

دانش آموزهنرمند تربتی مقام اول فیلم داستانی خراسان رضوی را کسب کرد

فردی که ادعا می‌کرد پیامبر اسلام است به هنگام محاکمه در پاکستان کشته شد

وزارت بهداشت: با راه‌اندازی دسته‌های عزاداری محرم مخالفیم / به هیچ وجه از عزاداران در مراسم پذیرایی نشود

واحدهای تولیدی غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی زیر ذره بین دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

تداوم توقف سرویس دهی ناوگان اتوبوسرانی تربت حیدریه در تعطیلات رسمی و جمعه ها

بدهی 248 میلیارد تومانی شهرداری تربت حیدریه

عدالت در توزیع کارهای بزرگ و جلوگیری از رانت و فساد هدف اصلی سهمیه بندی سامانه ساجام

پیش بینی تولید250 تن گوشت سفید در جلگه رخ تربت حیدریه

بهره برداری از پروژهای فیبر نوری FTTH شهر تربت حیدریه

سهامداران عدالت از فردا به کارگزاری خود مراجعه کنند

کودک ربایی در روستای حصار تائیدیه ها و تکذیبیه ها

یک پزشک دیگر مشهد بر اثر کرونا در گذشت

شتاب نگران کننده افزایش آمار مبتلایان و فوتی های کرونا در تربت حیدریه

اولین بازارگاه آنلاین کتاب ایران در مشهد رونمایی می شود

نباید به نظرات شخصی و سیاسی خود تعصب داشته باشیم

افزایش سه برابری دستگیری حفاران غیرمجاز در تربت‌حیدریه و زاوه

علت اصلی کمبود آب روستاهای تربت‌حیدریه فرسودگی شبکه است

بیمار یابی کرونا توسط 7 مرکز منتخب خدمات جامع سلامت در تربت حیدریه

10 نانوایی متخلف در مه ولات قطع سهمیه و به دادگاه معرفی شدند

آغاز ثبت‌نام پیامکی وام اجاره از ساعت 10 امروز، 4 مرداد

راه‌اندازی طرح تفکیک زباله از مبدأ در تربت حیدریه

درخشش تربت حیدریه در جام باشگاهها و دبیرخانه های فعال کشور

چرا اسرائیل نگران سند همکاری 25 ساله ایران و چین است؟ / اسرائیل هایوم: تصمیم چین برای آغاز رویارویی با آمریکا بر سر تهران یک قمار بزرگ است

سیصد و چهلمین شماره نوید خراسان منتشر شد

18 مجتمع آبرسانی آب مورد نیاز روستاهای تربت حیدریه را تامین می‌کند

راههای نجات سفره‌های آب زیرزمینی در خراسان رضوی

آغاز برنامه های هفته ازدواج با شعار « ازدواج سالم و آسان» در تربت حیدریه

احداث همراه‌ سرای بیمارستانی توسط خیر سلامت در تربت حیدریه

تشکیل 12 هسته مقاومت تبلیغ در تربت حیدریه