آخرین مطالب

بیست و سومین بسته ویژه خبری «نوید تربت»؛

ماجرای کشته شدن فرزند آیت الله جنتی در یک خانه تیمی/زمان برگزاری دادگاه دختر وزیر سابق/ادعای عجیب قاتل امام جمعه کازرون پیش از اعدام/آیت الله مصباح: چرا تلاش نمی‌کنیم مثل سوئیس باشیم؟/ حمله به روحانی به خاطر اظهاراتش درباره مذاکره / چرا بند کرده‌اید به خانه‌های آیت‌الله یزدی/ هلال‌احمر: مدیرانمان را شمردیم، کسی کم نشده!/ درخواست یک نماینده از بخش ضدجاسوسی وزارت اطلاعات برای بازجویی از کریمی‌قدوسی/ صنعت خودروسازی به اندازه یک جنگ به کشور خسارت می‌زند / بهزاد نبوی: حضور مردم در انتخابات فداکاری و روی مین رفتن نیست! / سیاسی

ماجرای کشته شدن فرزند آیت الله جنتی در یک خانه تیمی/زمان برگزاری دادگاه دختر وزیر سابق/ادعای عجیب قاتل امام جمعه کازرون پیش از اعدام/آیت الله مصباح: چرا تلاش نمی‌کنیم مثل سوئیس باشیم؟/ حمله به روحانی به خاطر اظهاراتش درباره مذاکره / چرا بند کرده‌اید به خانه‌های آیت‌الله یزدی/ هلال‌احمر: مدیرانمان را شمردیم، کسی کم نشده!/ درخواست یک نماینده از بخش ضدجاسوسی وزارت اطلاعات برای بازجویی از کریمی‌قدوسی/ صنعت خودروسازی به اندازه یک جنگ به کشور خسارت می‌زند / بهزاد نبوی: حضور مردم در انتخابات فداکاری و روی مین رفتن نیست! /

  بزرگنمایی:

پایگاه خبری نوید تربت: Navidtorbat.ir

حمله به روحانی به خاطر اظهاراتش درباره مذاکره

در حالی که محمدجواد ظریف تأکید می‌کند دیداری بین رئیس‌جمهوری ایران و ترامپ قابل تصور نیست، اصولگرایان از دیروز یک‌صدا شروع به حمله به حسن روحانی بابت اظهاراتش درباره مذاکره کرده‌اند فقط به این بهانه که روحانی گفته است اگر ملاقات من با کسی باعث آبادانی کشور شود، دریغ نخواهم کرد. اصولگرایان در فضای مجازی از دیروز هشتگ «بازی-مذاکره» را داغ کرده‌اند و شهردار اسبق تهران هم با همین هشتگ نوشت: «امیدوار بودیم فهمیده باشند که اقتصاد را نباید به خارج از کشور پیوند زد. حسین شریعتمداری، مدیرمسئول کیهان، نوشت: آقای روحانی فرموده‌اند، اگر بدانم با کسی ملاقات کنم که نتیجه آن آبادانی کشور باشد از ملاقات دریغ نمی‌کنم! خب، اگر منظورتان ملاقات با ترامپ باشد که اولا به قول خودتان «دیوانگی» است! و ثانیا بارزترین نتیجه ملاقات‌ها و مذاکرات شما با آمریکا، برجام بوده است که هیچ‌کس ـ تأکید می‌شود که هیچ‌کس ـ نمی‌تواند در فاجعه‌آمیزبودن آن کمترین تردیدی داشته باشد. /شرق

خبرنگاری که اخیرا پناهنده شد اصولگرا نبود، اما نشان داد، می‌توانند در اصولگرا‌ها نفوذ کنند

عباس عبدی در روزنامه ایران نوشت: این روز‌ها و در پی درخواست پناهندگی یک روزنامه‌نگار شاغل در رسانه‌های اصولگرا از کشور سوئد، سر و صدای زیادی در ایران به پا شد. برخی اصلاح‌طلبان فرصت را غنیمت شمرده و برای حال‌گیری از طرف مقابل، او را اصولگرا معرفی کردند، به ویژه اینکه مورد اعتماد برخی از اصولگرایان تندرو بود. یک روزنامه اصولگرا هم سعی کرد با ارایه شواهدی از گذشته ثابت کند او اصلاح‌طلب است! حل نزاع در جای دیگری است. اینکه چرا یک نفر که اصولگرا نبوده و نمی‌توانسته اصولگرا هم باشد، به راحتی می‌تواند نزد این جماعت خود را اصولگرا جا بزند و به زندگی ریاکارانه خود ادامه دهد؟

چرا بند کرده‌اید به خانه‌های آیت‌الله یزدی

محمدحسن قدیری‌ابیانه، فعال سیاسی اصولگرا، در مورد نامه آقای آملی لاریجانی که گفته بود: «مگر خانه‌های شما ارث پدری‌تان است؟» گفت: من نخواندم و نمی‌دانم چه چیزی گفته شده است. حالا شما چرا بند کرده‌اید به خانه‌های آقای یزدی؟ درباره آقای یزدی، بالاخره آدمی که یک عمر کار کرده است می‌تواند چند خانه داشته باشد، نکته این است که آقای صادق آملی لاریجانی باید قبل از جواب دادن به آیت‌الله یزدی به ایشان توضیح می‌داد که نامه عزیمت به قم جعلی است تا این حرف‌ها پیش نیاید.

هلال‌احمر: مدیرانمان را شمردیم، کسی کم نشده!

اسماعیل رمضانی مدیر روابط عمومی و ارتباطات مردمی هلال احمر گفت: آقای علی فرجی مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هم اکنون به دلیل برخی از ابهامات بازداشت شده و موضوع در درست بررسی قرار دارد همانطور که سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرده هیچ اتهامی هنوز ثابت نشده است. روز گذشته نیز فردی در ارتباط با وارد کننده دارو دستگیر شد که البته این فرد هیچ رابطه اداری، استخدامی و پرسنلی با هلال احمر ندارد و اینکه دستگیری این فرد را به هلال احمر نسبت می‌دهند صحیح نیست و شاید مرتبط با سازمان غذا و دارو باشد. ما مدیران‌مان را شمرده‌ایم و کسی کم نشده است (با خنده)، روز گذشته نیز ما نسبت به بازداشت فرد اشاره شده و نسبت وی به هلال احمر واکنش نشان دادیم و موضوع را تکذیب کردیم. / تسنیم

درخواست یک نماینده از بخش ضدجاسوسی وزارت اطلاعات برای بازجویی از کریمی‌قدوسی

رحمت الله بیگدلی گفت: امیرتوحید فاضل، خبرنگار سیاسی حوزه مجلس و دولت از سال 78 تا سوم شهریور 98 دارای سابقه کار رسانه‌ای در خبرگزاری‌های اصولگرای فارس، تابناک، حیات، شانا، موج و روزنامه‌های شهروند، سیاست روز و خورشید و همچنین دارای سابقه کارغیررسانه‌ای در دوران احمدی‌نژاد در سمت‌های مدیریت روابط عمومی فرمانداری کرج، مشاورت رسانه‌ای فرماندار نظرآباد و مشاورت رسانه‌ای چند عضو شورای شهر کرج در دوره سوم و مقیم تهران و کرج بوده است. فاضل، اصولگرا، بسیار نزدیک به‌جبهه پایداری و جواد کریمی‌قدوسی و نصرالله پژمان‌فر نمایندگان مشهد در مجلس بود و خیلی سنگ کریمی‌قدوسی را به‌سینه می‌زد. بیگدلی در ادامه با اشاره به شناخت خود از امیرتوحید فاضل و بیان این‌که «فاضل مدیریت یکی دو مصاحبه مرا را در خبرگزاری اصولگرای موج برعهده داشت.»، نوشته بود: «بر نهاد‌های امنیتی است که سریع مشخص کنند که او حامل اطلاعات طبقه‌بندی‌شده از سوی جبهه پایداری، کریمی‌قدوسی و پژمان‌فر به‌ خارج از کشور بوده است یا نه؟»

صنعت خودروسازی به اندازه یک جنگ به کشور خسارت می‌زند

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: باید روشن شود پولی که خودروساز‌ها از مردم گرفته‌اند، بدهی آن‌ها به قطعه‌سازان و پولی که از بانک‌ها گرفته‌اند که مجموعا 80 هزار میلیارد تومان می‌شود کجاست. باید روشن شود خودرو‌هایی که نقدی فروخته شده با چه شرایطی بوده که بعد از چند ثانیه از عرضه آنها، فروخته شده و کسی هم موفق به ثبت‌نام نشده و بعد با دو برابر قیمت و سود کلان در بازار به فروش رسیده است.

آیت الله مصباح: چرا تلاش نمی‌کنیم مثل سوئیس باشیم؟

رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: علیرغم پیشرفت‌های فکری، روحی و معنوی جامعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، هنوز در پاسخ به این سؤال، جواب ساده، روشن، قانع کننده و دلپذیر مناسبی نداده ایم؛ همه نام کشور سوئیس را شنیده اند که کشوری امن بوده و این سوال وجود دارد چه اشکال دارد که ما هم همانند آنان کشوری امن برای خود ساخته و پیشرفت علمی داشته و کشوری امن برای پول و سرمایه دیگر کشور‌ها باشیم؟

ادعای عجیب قاتل امام جمعه کازرون پیش از اعدام

برادر امام‌جمعه فقید کازرون گفت: تمام شب گذشته با خانواده‌ام در تماس بودم و خواستار این شدم که اگر قاتل اظهار ندامت کرد مراسم اعدام را به تعویق بیندازیم، اما متأسفانه وی در مقابل خانواده‌اش، دادستان و برخی مسؤولین علناً خود را نماینده امام زمان نامید و ذره‌ای از عملکرد خود اظهار ندامت نکرد. حکم قصاص حمید درخشنده قاتل امام‌جمعه شهید کازرون به حکم دیوان عالی کشور و استیذان رئیس قوه قضاییه سحرگاه امروز در ملأ عام به اجرا در آمد.

زمان برگزاری دادگاه شبنم نعمت زاده

رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی از برگزاری دادگاه شبنم نعمت زاده دختر وزیر اسبق صمت در دو هفته آینده خبر داد. اسدالله مسعودی مقام درباره جدیدترین پرونده‌های شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ایرنا گفت: پرونده شبنم نعمت زاده و گروه شاملویی تا پانزده روز آینده مطرح خواهد شد. وی اتهامات مطرح شده در کیفرخواست را شامل مسائلی در زمینه دارو و قاچاق دانست. مرداد سال گذشته خبری مبنی بر کشف انباری در استان البرز از دارو‌های احتکار شده به ارزش پنج میلیارد تومان منتشر شد و برخی آن را متعلق به دختر نعمت زاده وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت دانستند.

استانداران جدید 2 استان تعیین شدند

هیأت وزیران استانداران گیلان و قزوین را تعیین کردند. با تصویب هیأت وزیران ارسلان زارع و هدایت الله جمالی نژاد به عنوان استانداران گیلان و قزوین تعیین شدند.

توئیت محسن رضایی درباره مذاکره با شیطان

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه همه دستگاه‌ها در ایران، موظف به رفتار در چارچوب سیاست‌های کلی نظام هستند، گفت: یکی از این سیاست‌ها آن است که مذاکره با شیطان سم است. محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «قوه مجریه و اساساً همه دستگاه‌ها در ایران، موظف به رفتار در چهارچوب سیاست‌های کلی نظام‌اند» وی افزود: سیاست کلی نظام درباره آمریکا روشن است: مذاکره با شیطان سم است.

ماجرای کشته شدن فرزند آیت الله جنتی در یک خانه تیمی

سیدحسین موسوی تبریزی از فعالان سیاسی اصلاح طلب و دادستان کل انقلاب در سال‌های اول پیروزی انقلاب اسلامی در مصاحبه‌ای از ماجرای کشته شدن فرزند آیت الله جنتی گفت. موسوی تبریزی با اشاره به اتفاقات ابتدای دهه 60 به تشریح کشته شدن فرزند آیت الله جنتی پرداخت و با اشاره به این که در نیمروز به خود موسی خیابانی و زن رجوی دست یافتیم. از این طریق به سایر بزرگان آن‌ها هم‌چون پسر مرحوم آقای گیلانی و پسر آقای جنتی که در خانه‌های تیمی بودند، رسیدیم. این عملیات با اطلاع من از چهار نیمه شب شروع شد و تا ده صبح نیز تمام شد. البته بیشتر آن‌ها به دلیل اینکه اسلحه داشتند و درگیری مسلحانه ایجاد شد، کشته شدند، ولی پسران برخی از بزرگان همچون آقای جنتی کشته شدند و پسر آقای گیلانی هم فرار کرد؛ ولی در مسیری که می‌خواست از ارومیه به خارج فرار کند کشته شد. برخی هم دستگیر شدند و الحمدلله خیلی خوب و زود مسئله جمع آوری شد. این مسأله به جایی رسید که خود رجوی اعلام کرد دیگر در ایران ماندن فایده‌ای ندارد و خط فرار را به گروهک منافقین داد گفت و واجب است که همه فرار کنند. اکثر آن‌ها هم که از کردستان و ارومیه فرار می‌کردند، دستگیر می‌شدند و آن‌ها هم که دست به اسلحه می‌بردند بعضاً کشته می‌شدند.

بهزاد نبوی: حضور مردم در انتخابات فداکاری و روی مین رفتن نیست!

بهزاد نبوی گفت: رئیس دولت اصلاحات گفته‌اند که مردم باید فداکاری و در انتخابات شرکت کنند. به نظر من مردم باید برای تعیین سرنوشت خودشان در انتخابات شرکت کنند. من معتقدم حضور مردم در انتخابات فداکاری و روی مین رفتن نیست! مردم باید در انتخابات شرکت کنند تا حداقل وضع کشور بدتر و بحرانی‌تر نشود.

او در پاسخ به این سوال که «تاکید آقای خاتمی به حضور قطعی در انتخابات آتی واکنش‌های فراوانی در پی داشت؛ ارزیابی‌تان از صحبت آقای خاتمی و واکنش‌ها به آن چیست؟» گفتند: به نظر من صحبت آقای خاتمی حداقل مطلبی بود که می‌توانست در مورد انتخابات بگوید. مواضع من که خیلی صریح‌تر از ایشان، حضور بی قید و شرط در انتخابات را مشخص می‌کرد و اگر بخواهد به ایشان این انتقادات وارد شود، انتقادات به من به مراتب بیشتر خواهد بود. من گفته‌ام انتخابات پرشور باشد و ما بی‌قید و شرط در انتخابات شرکت کنیم! البته، اولا انتقادات عمدتا از سوی اصلاح طلبان و ثانیا اکثر انتقادات بخاطر نشناختن مشی اصلاح طلبی است. شرایط خیلی بدتر از امروز بود و ما در انتخابات دور دهم شرکت کردیم؛ اصلاح‌طلب‌ها با آگهی اینترنتی و درخواست داوطلب، لیست تهران را بستند. آقای خاتمی چیزی نگفت که قابل انتقاد باشد. حتی از نظر من به شکلی مطلب را مطرح کردند، که اندکی هم روی شرکت مردم اثر منفی می‌گذارد. ایشان گفته‌اند که مردم باید فداکاری و در انتخابات شرکت کنند. به نظر من مردم باید برای تعیین سرنوشت خودشان در انتخابات شرکت کنند. من معتقدم حضور مردم در انتخابات فداکاری و روی مین رفتن نیست! مردم باید در انتخابات شرکت کنند تا حداقل وضع کشور بدتر و بحرانی‌تر نشود.

کنایه سالک به جبهه پایداری

یک عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره تلویحی به رویکرد مستقلانه جبهه پایداری گفت: بعضی گروه‌ها به دلیل تفکرات خاصی که دارند، مستقل عمل می‌کنند، اما در شرایط کنونی باید اختلافات را کنار بگذارند، چرا که ما امروز در شرایط هستیم که بیشتر به وحدت نیاز داریم. حجت‌الاسلام احمد سالک، عضو جامعه روحانیت مبارز، در گفت‌وگو با خبرآنلاین، با اشاره به ضرورت وحدت بین طیف‌های مختلف اصولگرا در فرصت باقیمانده تا انتخابات اسفندماه، گفت: ما اصولگرا‌ها هرچه در طول سالیان اخیر مصیبت کشیده‌ایم به دلیل اختلافات بوده است، این یک خطر است که کل فضای جامعه را درگیر می‌کند. آقایانی که سردمدار اختلاف افکنی هستند باید اختلاف نظر‌ها را کنار بگذارند و باهم وحدت داشته باشند. وی درباره گروه‌هایی مثل جبهه پایداری و احتمال ورودشان به انتخابات به شکل مستقل از اصولگرایان، گفت: سابقه تاریخی نشان می‌دهد که بعضی گروه‌ها به دلیل تفکرات خاصی که دارند، مستقل عمل می‌کنند، اما در شرایط کنونی باید اختلافات را کنار بگذارند، چرا که ما امروز در شرایط هستیم که بیشتر به وحدت نیاز داریم. این عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: برای وحدت و انسجام اصولگرایان باید هرگونه تلاشی می‌توانیم انجام دهیم، تجربه نشان داده است اگر همدلی و وحدت و انسجام نباشد اصولگرایان خطر و خسارت خواهد دید.

روایت کدخدایی از جلسه امروز شورای نگهبان با حضور یزدی و آملی لاریجانی

سخنگوی شورای نگهبان در توییتی به حضور همزمان یزدی و آملی لاریجانی واکنش نشان داد و نوشت: هر دو یکی می‌شویم تا نبود اختلاف عباسعلی کدخدایی با انتشار عکسی که در آن یزدی و آملی لاریجانی در کنار یکدیگر نشسته‌اند، در صفحه توییتر خود نوشت: امروز روز خوبی بود برای همه در شورای نگهبان. هر دو یکی می‌شویم تا نبود اختلاف" به قول آن پیر سفر کرده باید همه فریاد‌ها را بر سر آمریکا کشید و البته که اختلاف نظر، طبیعی هر جامعه‌ی بالنده‌ای است. از اختلاف راه چه غم، رهنما یکی است

 

ماجرای کشته شدن فرزند آیت الله جنتی در یک خانه تیمی/زبان برگزاری دادگاه دختر وزیر سابق/ادعای عجیب قاتل امام جمعه کازرون پیش از اعدام/آیت الله مصباح: چرا تلاش نمی‌کنیم مثل سوئیس باشیم؟

پگاه آهنگرانی اتهامات امنیتی دارد
القاصی، دادستان تهران در پاسخ به پرسش دیگر درباره ممنوع الخروجی پگاه آهنگرانی بازیگر سینما گفت: این فرد به دلایل اتهام امنیتی و جرم عمومی ممنوع الخروج شده است. القاصی درباره آخرین وضعیت پرونده مهناز افشار گفت: این فرد خارج از کشور است و چند شاکی دارد و پرونده اش براساس شکایت شکات مفتوح و در حال رسیدگی است و هنوز تصمیمی در مورد آن گرفته نشده است.

منبع: تابناک
http://t.me/navidtorbatkabar


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

lastnews

لاریجانی یارقرضی اصلاح‌طلبان در 1400 می‌شود؟ / پُستی که قالیباف حق ندارد به آن چشم بدوزد!/ برخی خانواده‌ها فرزندخوانده برای قاچاق اعضای بدن می‌خواهند!/ دو خبرنگار صداوسیما در ایران‌اینترنشنال

افزایش 77 درصدی ذخایر آبی سدهای خراسان رضوی

آغاز برداشت برداشت گندم از پنج هزار هکتار اراضی کشاورزی رشتخوار

برگزیدگان مسابقه نقاشی حافظان سلامت معرفی شدند

موانع توسعه زیربنایی و تسهیلاتی نیروگاه برق راشد تربت حیدریه برطرف می شود

ممنوعیت موقت ورود گردشگران و مسافران به منطقه آبشار رودمعجن

برگزاری بیش از 45 هزار دقیقه آموزش مجازی در آموزشکده فنی و حرفه ای تربت حیدریه

پایان تصویربرداری فیلم آخر الزمانی در تربت حیدریه

مسابقه محیط زیست و کرونا در تربت حیدریه برگزار می شود

اجرای طرح امید و نشاط اجتماعی برای مقابله با عوارض منفی کرونا

رئیس اتحادیه صادرکنندگان زعفران خراسان رضوی یکی از عوامل اصلی تنش و کاهش قیمت زعفران

تجمع اعتراضی زعفرانکاران تربت‌حیدریه در مقابل فرمانداری

انجام غربالگری کم کاری تیروئید بیش از 7 هزار و 500 نوزاد در تربت حیدریه

آمادگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برای پذیرش و اسکان دانشجویان

حمایت 400 میلیون ریالی انجمن سینمای جوانان ایران دفتر تربت حیدریه از فیلمسازان فیلم کوتاه

درخواست ویژه محمود صادقی از علی لاریجانی / پیشنهاد جلیلی به نمایندگان مجلس یازدهم / لابی‌های روز اول نمایندگان را عصبانی کرد / رکوددار میزان آرای روسای 11 دوره مجلس در سال اول/ ارگان جبهه پایداری: قالیباف برجام را «پیروزی» می‌دانست و تصمیم نظام معرفی کرده بود

کشف 52 کیلوگرم موادمخدر در مه‌ولات

کشف دو شیء تاریخی در شهرستان رشتخوار

آغاز برداشت زیره سبز در رشتخوار

برگزاری مسابقه بزرگ نقاشی با موضوع حافظان و مدافعان سلامت در تربت حیدریه

پدر، رومینا و ماجرایی که تلخ تر از تلخ را معنا می کند

هفتم خرداد، آغاز سناریوی 1400 احمدی نژاد

نمایشگاه نقاشی عطرفطر در تربت حیدریه به کار خود پایان داد

وحدت‌شکنان مجلس یازدهم، مورد مواخذه نیروهای انقلاب قرار می‌گیرند

چهار روایت درباره فرجام رستم

کمک 3میلیارد ریالی خیرین سلامت به دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

بازگشایی حرم مطهر رضوی به روایت تصویر

در ماه مبارک رمضان21 مرکزعرضه محصولات غیر بهداشتی در تربت حیدریه پلمپ شد

مراقبت های بهداشتی برای تزکیه نفس در روابط اجتماعی مهم و ضروری است

اجرای مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه اداره اوقاف و امور خیریه تربت حیدریه

کمک بیش از 63 میلیون تومانی یک خیر به دانشجویان نیازمند دانشگاههای تربت حیدریه

برگزاری نماز جمعه در یک «کلیسا» در برلین

تملک8500 متر املاک شرکت زعفرانیه و انتقال قطعی پارک پیشکوه به شهرداری

ضرورت ایجاد موزه باستان‌شناسی در کدکن تربت‌حیدریه

باغ‌های پسته رشتخوار به روش زیرسطحی آبیاری می شوند

مرکز فروش عینک طبی غیرمجاز در تربت حیدریه پلمپ شد

برندگان مسابقه مجازی گردشگری تربت حیدریه معرفی شدند

جشنواره کتابخوانی رضوی و آمادگی انجمن ها و تشکل های فرهنگی تربت حیدریه

اسب گرانی را قبل از سرکشی مهار کنید!

افزایش موالید و جمعیت تابع وضعیت اقتصادی و فرهنگی جامعه است نه چیز دیگر

ایران و آمریکا چگونه بر سر دولت جدید عراق توافق کردند؟

ایران و آمریکا چگونه بر سر دولت جدید عراق توافق کردند؟

با ارائه راه کار های اصلاح جمعیتی بحران کاهش جمعیت را جدی بگیریم

آغاز بازگشایی پلکانی کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی

عدم تخصیص ارز برای تهیه واکسن و نهاده های دامی به شبکه دامپزشکی خراسان رضوی

تربت حیدریه دارای جدیدترین و به روز ترین سیستم های شبکه ارتباطی است

چرا سوریه از سامانه اس-300 برای مقابله با جنگنده‌های اسرائیلی استفاده نمی‌کند؟ / آیا پوتین اجازه این کار را نمی‌دهد تا فشار بر ایران برای خروج از سوریه را افزایش دهد؟

آغاز مقابله با محتکران خودرو در خراسان رضوی

پیشرفت85 درصدی احداث بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان زاوه

در غیاب یک سازمان برنامه و بودجه قوی نمایندگان ناچار به پیگیری طرح‌های عمرانی دولتی هستند