آخرین مطالب

فرمانده سپاه استان اصفهان اگر فضای مجازی دست جوانان داده نمی‌شد، امروز با این وضعیت مواجه نبودیم سیاسی

فرمانده سپاه  استان اصفهان اگر فضای مجازی دست جوانان داده نمی‌شد، امروز با این وضعیت مواجه نبودیم

  بزرگنمایی:

پایگاه خبری نوید تربت: http://www.navidtorbat.ir
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: اگر در دو سال گذشته هزینه تلفات کرونا را پذیرفته بودیم و کلاس‌های دانشگاه و مدارس تعطیل نمی‌شدند و فضای مجازی دست جوانان داده نمی‌شد، امروز با این وضعیت مواجه نبودیم و این میزان از شبه و ایهام برای ولایت فقیه، جمهوری اسلامی و ایرانی که در فضای مجازی ساخته‌ا‌ند، به وجود نمی‌آمد.
تسنیم: فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: آمریکایی‌ها از سال گذشته دنبال به آشوب کشاندن خیابان‌های ایران بودند اما نتوانستند انجام دهند و به همین خاطر امسال به دنبال اجرا کردن دسیسه‌هایشان هستند.

سردار مجتبی فدا شامگاه گذشته در همایش بزرگذاشت زنان ایثارگر بختیاری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ و همچنین شهدای امنیت حوادث اخیر، با اشاره به حماسه مردم اصفهان در روز 25 آبان سال 61 اظهار داشت: مقام معظم رهبری در توصیف حماسه مردم اصفهان فرمود در کجای دنیا مردمی می‌شناسید که در یک روز 370 شهید را تشییع کند و بعد از ظهر همان روز اعزام به جبهه داشته باشد و مردم اصفهان شایسته این کرامت و بزرگی هستند.

وی با اشاره به رشادت‌های عشایر بختیاری در تاریخ انقلاب اسلامی تصریح کرد: پیش از انقلاب حکومت‌های مرکزی عزت، سربلندی، شرافت و کرامت مردم ایران را خدشه‌دار کرده بودند و به همین دلیل عشایر بختیاری در دوران پهلوی و قاجار با حکومت‌های مرکزی مبارزه می‌کردند.

انقلاب اسلامی شرف و عزت مردم ایران را بازگردانده است

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان تصریح کرد: رضا خان بعد از رسیدن به قدرت یک ارتش 100 هزار نفری تشکیل داد و به وسیله آن همه مخالفانش را سرکوب کرد و در حادثه مسجد گوهرشاد 4 هزار نفر را به شهادت رساند اما همین ارتش در زمان جنگ جهانی دوم مقابل روس‌ها و انگلیس حتی یک تیر شلیک نکرد.

وی در ادامه یادآور شد: محمدرضا پهلوی نیز فرق چندنی با پدرش نداشت و پس از جنگ جهانی دوم چرچیل، روزلوت و استالین در کاخ سعدآباد برای تقسیم غنایم جلسه گذاشتند اما شاه را به درون جلسه راه ندادند.

سردار فدا با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی شرف و عزت مردم ایران بازگردانده است، گفت یکی از افتخارات انقلاب اسلامی این است که بدون شلیک یک تیر رژیم ستم‌شاهی را ساقط کرد: امام خمینی(ره) فلسفه و مفهوم قدرت را تغییر داد و حفظ و نگهداری از نظام مقدس و انقلاب را به دست مردم سپرد.

دشمن نتوانست مانع گسترش انقلاب اسلامی شود

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در طول 43 سال گذشته تمام نقشه‌های آمریکا و رژیم صیونستی را خنثی کرده است، بیان کرد: گروهک‌های کومله و دموکرات که امروز ادعای دفاع از مردم را دارند و از آتش زدن بسیجی‌ها در کف خیابان دفاع می‌کنند، سال 57 نگذاشتند مردم طعم شیرین انقلاب را بچشند و پادگان مهاباد را غارت کردند و پیشمرگان مسلمان کرد را به شهادت رساندند.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان با بیان اینکه دشمن در طول 43 سال گذشته برای از بین بردن نهال انقلاب اسلامی دسیسه‌های را اجرا کرده است، گفت: تحمیل 8 سال جنگ با عراق، حمایت از تجریه‌طلبی، جنگ سرد، انزوای سیاسی، جنگ اقتصادی، جنگ امنیتی، ترور و حمله به زیرساخت‌های مهم کشور گوشه‌ای از فتنه‌های دشمن در طول عمر انقلاب است.

وی افزود: با این حال دشمن نتوانست ظرفیت انقلاب اسلامی را در محدوده جغرافیای کشور محدود کند و مانع سرعت رشد و گسترش انقلاب اسلامی در سراسر دنیا و منطقه شوند.

آمریکا توان مقابله مستقیم با جمهوری اسلامی را ندارد

سردار فدا با بیان اینکه امروز آمریکا توان مقابله مستقیم با جمهوری اسلامی را ندارد، متذکر شد: آمریکا برای مقابله با انقلاب اسلامی به منطقه لشکرکشی کرد و 2 سوم ارتش آمریکا در عراق، افغانستان و کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس حاضر بودند. آمریکا قصد داشت دولت‌سازی، نهادسازی و جامعه‌سازی کند و به دنبال ایجاد خاورمیانه‌ای جدید و منطبق با اهدافش بود و به همین دلیل به افغانستان و عراق حمله کرد اما انقلاب اسلامی به عنوان بزرگترین و مهم‌ترین دشمن آمریکا در منطقه، تمام نقشه‌های آنها را نقش بر آب کرد.

وی افزود: به اعتراف خود آمریکایی‌ها انقلاب اسلامی و تفکر انقلاب مهم‌ترین دشمن آنها است که تفکر لیبرال دموکراسی و فرهنگ غربی را نشانه گرفته است.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان با تاکید بر اینکه آمریکا امروز ظرفیت و منطق گفتمان را ندارد، تصریح کرد: آمریکا برای حفظ جایگاهش در منطقه و درگیر کردن ایران به مشکلات داخلی، اغتشاشات را رقم زده است و به این منظور برنامه‌‌ریزی زیادی انجام دادند و بنا داشتند تا از آبان ماه به اسم گرامیداشت کشته‌شدگان اتفاقات بنزین در سال 98، اعتصاب، تخریب، انفجار و حمله به زیرساخ‌ها و اماکن را در دستور کار خودشان قرار دهند.

وی افزود: قرار بود که عده‌ای مراکز دانشگاهی و آموزشی را بعد از دوسال تعطیلی و به اسم مقابله با ارزش‌ها و دفاع ابتذال، آزادی‌های جنسی و فرهنگ غربی و برداشتن حجاب تحریک کنند و تعدادی دانشجو را به اسم بی‌کیفیت بودن ظرفیت‌های خدمات‌دهی دانشگاه وادار به اغتشاش کنند.

اغتشاشات سازمان‌دهی شده بود

سردار فدا با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درمورد اغتشاشات اخیر گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که این اغشاشات سازماندهی شده بود و این نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها از سال گذشته دنبال به آشوب کشاندن خیابان‌های ایران بودند اما نتوانستند انجام دهند و به همین خاطر امسال به دنبال اجرا کردن دسیسه‌هایشان هستند.

وی افزود: دشمن به واسطه برگشت به برجام و گشایش چند ظرفیت اقتضادی و رهاسازی پول‌های بلوکه شده، به دنبال کشاندن ایران بر سر میز مذاکره بود اما دولت انقلابی آیت‌الله رئیسی بدون توجه به برجام و تحریم‌ها برای حل مشکلات مردم تلاش و آمریکایی‌ها را ناامید کرد.

آمریکایی‌ها به واسطه برجام دنبال تاثیرگذاری بر انتخابات‌ خودشان و اسراییل بودند

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها به واسطه برجام دنبال تاثیرگذاری بر انتخابات‌ خودشان و اسراییل بودند، گفت: آمریکایی‌ها وقتی از کشاندن ایران به پای میز مذاکره ناامید شدند، برای به حاشیه کشیدن ایران و انقلاب برنامه‌ریزی کردند و در همین راستا نماینده سیا در شمال عراق جلسه گذاشت و با تزریق پول و حمایت از گروهک‌ها، اعلام کرد که در صورت تصرف یک شهر کردنشین حمایت و الزامات بین‌المللی را برای آنها به وجود می‌آورند.

وی بیان کرد: دشمن اراذل و اوباش را سازمان‌دهی کرد تا به همه سفارت‌های کشور با یک زمان‌بندی مشخص حمله کنند و با شناسایی همه زیرساخت‌های کشور به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی بودند.

سردار فدا با تاکید بر اینکه در فضای مجازی گروه‌های مختلفی توسط دشمن سازمان‌دهی شد تا در زمان مقتضی اتفاقات بزرگی را در کشور رقم بزنند، اظهار داشت: با این حال ملت بزرگ و ولایت‌مدار ایران همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند با دشمن همراهی نکردند و بیشترین ظلم به ملت شریف ایران و نیروی انتظامی شد.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان گفت: افرادی در آتش این فتنه دمیدند و با وارونه جلوه دادن واقعیت، شرایطی را در فضای مجازی ایجاد کردند که برخی از نسل جوان نادانسته و ناآگاهانه در تیررس حوادث قرار بگیرند و اتفاقاتی را رقم بزنند که با هیچ کدام از مبانی دینی و انسانی ما سازگار نیست.

دشمن با ایران مقتدر مشکل دارد

وی بیان کرد: اگر فوت مهسا امینی هم نبود، دشمن هر حادثه دیگری را هم بهانه حرکات‌شان می‌کردند، سال 88 از ندا آقاسلطان کشته‌سازی کردند و به گردن نظام مقدس جمهوری اسلامی انداختند.

سردارفدا با بیان اینکه دشمن در انتخابات سال 92 به دنبال به آشوب کشاندن کشور بود، اظهار داشت: سال 92 تلاش کردند تا با کشته‌سازی از یک خانم دوتابعیتی کشور را به آشوب بکشانند اما توسط دستگاه‌های اطلاعاتی دستگیر شدند.

وی با اشاره به دستاوردهای کشور در علم نانو، فناوری‌های نوین، شبیه‌سازی، مهندسی و صنعت هسته‌ای با بیان اینکه جمهوری اسلامی قدرت اول منطقه است و افزود: هدف دشمن ایران مقتدر است و دفاع از مهسا و مظلومیت برخی از زنان بهانه بود.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان افزود: اگر در دو سال گذشته هزینه تلفات کرونا را پذیرفته بودیم و کلاس‌های دانشگاه و مدارس تعطیل نمی‌شدند و فضای مجازی دست جوانان داده نمی‌شد، امروز با این وضعیت مواجه نبودیم و این میزان از شبه و ایهام برای ولایت فقیه، جمهوری اسلامی و ایرانی که در فضای مجازی ساخته‌ا‌ند، به وجود نمی‌آمد.

رژیم صهیونستی در برابر مقابل جبهه مقاومت شکست خورده است

وی با تاکید بر لزوم جهاد تبیین و روشنگری درمورد دستاوردهای انقلاب، گفت: باید دستاوردهای انقلاب و دسیسه‌ها و نقاط ضعف دشمن برای نسل جوان تبیین شود، آمریکا دیگر توانی برای حمایت و تامین امنیت رژیم صهیونستی را ندارد و با پول کشورهای حاشیه خلیج فارس را به اسم پدافند یکپارچه چپاول می‌کند درحالی این پدافند ظرفیت ایستادگی در مقابل پهبادها و موشک‌های شلیگ شده از جبهه مقاومت را ندارد.

سردار فدا با بیان اینکه رژیم صهیونستی در برابر مقابل جبهه مقاومت و فرهنگ ایثار و شهادت شکست خورده است، متذکر شد: مسئولین رژیم صهیونستی انتظار ندارد که دو سال دیگر رژیم‌شان را بر قرار ببینند و همه این مسائل از برکت نظام جمهوری اسلامی و ایران مقتدر و روحیه استکبارستیزی ملت ایران است.نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

lastnews

مرکز رشد واحدهای فناور تربت‌حیدریه ، مرکز رشد برتر کشور شناخته شد

راهیابی نمایش «انتظار با بوی نرگس» از تربت حیدریه به جشنواره کشوری فجر

جام جهانی قطر: صدرنشینی ژاپن و مراکش با مربیان وطنی! / فوتبال ما چگونه هاشمیان، مهدوی‌کیا، خداداد، مجیدی و نویدکیا را می‌سوزاند

راه‌اندازی نخستین سیستم مکانیزه باطله سنگ‌آهن کشور در شرکت سنگان خواف

تصاویر: پرستاری مساوی با عشق است

ریشه اتفاقات اخیر در بی اعتمادی است / با وجود تمام‌ رسانه‌ها و تشکیلات، نتوانستیم اهداف فرهنگی را محقق کنیم

فصل سرما و تکرار تراژدی شوم مرگهای خاموش

بازدید 24 تور گردشگری داخلی و خارجی از شهرستان‌های تربت حیدریه و زاوه

ضرورت لایروبی رودخانه "شصت دره" تربت حیدریه قبل از وقوع حادثه

میراث فرهنگی با ایجاد کارگاههای صنایع دستی به کمک ابریشم کشان بایگ می آید

برگزاری اختتامیه دور مقدماتی جشنواره گوهر فاطمی در تیپ ١٧٧ تربت حیدریه

گسترش پدیده بام فروشی در حاشیه شهر مشهد

تبدیل کمبود تجهیزات پزشکی و درمانی به دغدغه مهم شهروندان خواف

تقاضای جذب هزار و 500 معلم خرید خدمات در آموزش و پرورش خراسان رضوی

برگزاری بیست و چهارمین مانور زلزله در 280 مدرسه تربت‌حیدریه

طلاق صوری منجر به قتل بی رحمانه زن توسط شوهر شد

گدای معروف نیشابور میلیادر است!

3 میلیون کارگر افغانستانی بر سر مشاغل ایرانیان/ نامشخص بودن میزان ارزی که افغانستانی ها از ایران خارج می کنند

پدیده‌ای بسیار نادر؛ تولد دختری در مکزیک با یک دم 6 سانتی‌متری

اعتراضات چین را فراگرفت / معترضان خواستار کناره‌گیری شی جین‌پینگ شدند

بالاترین سطح زیرکشت پنبه کشور در خراسان رضوی

پخش بازی فوتبال ایران-آمریکا در سینماهای خراسان رضوی

شناسایی 32 کانون بحرانی گرد و غبار در خراسان رضوی

بابت خرید حمایتی زعفران 50 میلیارد ریال به کشاورزان تربت‌حیدریه پرداخت شد

عباس عبدی: تیم فوتبال ملی است، اما تیم مجلس نه

8 شخصیت شرور سینما که قضاوت درستی درباره آن‌ها نداشتیم

دانشمندان «ویروس‌های زامبی» باستانی منجمدشده در سیبری را احیا کردند

کسب مقام اول و دوم دو رشته ورزشی استان توسط ورزشکاران تربت حیدریه

افتتاح اولین میدان تیر تکنیکال نیروی زمینی ارتش در تربت حیدریه

عملیات 2 بانده شدن محور مه‌ولات به گناباد به پایان رسید

کشت نشایی چغندر قند امید را در دل کشاورزان تربت‌حیدریه زنده کرد

تصاویر خبرگزاری دولت از هوادران ایران در قطر

طرح خلاقانه یک شرکت پرتغالی: جزیره‌ای با پنل‌هایی که خورشید را دنبال می‌کنند

سرمربی ولز: ایران شایستگی پیروزی را داشت

مشکلات تکمیل طرح نهضت ملی مسکن تربت‌حیدریه بر طرف شد

علم، پیشرفت و اقتدارجمهوری اسلامی دشمنان را عاصی و وحشت زده کرده‌ / اراده کرده ایم بسیج را جهانی کنیم

افتتاح نخستین بانک ژن پیاز زعفران ایران در تربت‌حیدریه

«تایید» یا «تکذیب» چند دیدار سیاسی

ابداع دانشجویان دانشگاه ساوتهمپتون: دوچرخه‌ای که به آسمان می‌رود

تصاویر: پاییز در سراب «گیان» - نهاوند

گزارشی از تبدیل تربت حیدریه به جولانگاه سگ‌های ولگرد و خطرات ناشی از آن

بیکاری 45 درصد فارغ‌التحصیلان دارای مدرک دکتری

برگزاری همایش مهندسی کنکور با تجلیل از برترینهای شهرستان تربت‌ حیدریه

بی خیالی دولت و مجلس به مصوبه همسانسازی حقوق بازنشستگان با شاغلین

قرعه کشی واگذاری 540 واحد مسکن تربت‌حیدریه برگزار شد

کیفیت پایین لوازم یدکی و کاهش مراجعه به مراکز معاینه فنی خودرو

انگل مرموزی که قارچ تبدیل‌کننده مورچه‌ها به زامبی را آلوده می‌کند، شناسایی شد

10 مورد از سریع ترین قطارهای جهان؛ از Maglev چین تا Talgo عربستان سعودی

تصاویر: حاشیه دیدار تیم‌های فوتبال ایران و انگلیس- جام جهانی 2022

برگزاری انتخابات شوراهای دانش‌آموزی در تربت‌حیدریه