فرماندار تربت‌حیدریه: از برنامه زمان بندی اجرای شبکه فاضلاب عقب هستیم
يکشنبه 26 شهريور 1402 - 20:39:27
پایگاه خبری نوید تربت: http://www.navidtorbat.ir

نوید تربت- به دلیل برخی مشکلات از برنامه زمان بندی اجرای شبکه فاضلاب عقب و در تلاش هستیم بخشی از این عقب ماندگی جبران شود.

به گزارش نوید تربت، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت‌حیدریه در جلسه مشترک با مدیران آبفا و شرکت پیمانکار اجرای طرح ملی فاضلاب شهری شهرستان تربت‌حیدریه بیان این‌که طبق قول شرکت پیمانکار، تا پایان امسال 20 کیلومتر شبکه فاضلاب شهری به اجرا در خواهد آمد، افزود: از عملکرد شرکت راضی هستیم، اما در عین حال انتظار شتاب‌بخشی به اجرای این طرح ملی داریم.

علی‌اکبر کی‌پور گفت: در طول سال مراجعات و درخواست‌های مردمی زیادی برای اجرای شبکه فاضلاب دریافت و شایسته است در اجرای شبکه فاضلاب، تسریع شود.

وی ادامه داد: به دلیل برخی مشکلات از برنامه زمان بندی اجرای شبکه فاضلاب عقب و در تلاش هستیم بخشی از این عقب ماندگی جبران شود.

فرماندار تربت‌حیدریه اضافه کرد: بر این اساس در صورتی که برنامه‌های اعلام شده سرمایه‌گذار عملیاتی شود، تا پایان امسال 20 کیلومتر شبکه فاضلاب اجرا خواهد شد.

قاسم پیوندی مدیرعامل شرکت طوس مسیر و مجری اجرای طرح ملی فاضلاب تربت‌حیدریه نیز گفت: انتظار داریم شرکت فولاد رخ طبق قرارداد فروش پساب، بدهی خود را پرداخت کند تا بتوانیم اعتبار اجرای شبکه را تامین و اجرای عملیات را سرعت بخشیم.

مدیرعامل شرکت آبفای تربت‌حیدریه نیز گفت: از زمان اجرای طرح ملی فاضلاب تربت‌حیدریه تاکنون260 کیلومتر شبکه فاضلاب در این خطه اجرا و 60 کیلومتر دیگر باقی مانده که امیدواریم تا پایان سال آینده این میزان نیز به پایان برسد.

علیرضا عباسی افزود: شرکت سرمایه‌گذار برای اجرای این مقدار شبکه، 400 میلیارد ریال هزینه کرده‌است.

وی همچنین گفت: بعد ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی، اکنون 62 هزار مشترک شهری و 29 هزار و 100 مشترک روستایی و 33 هزار انشعاب فاضلاب تحت پوشش شرکت آبفای تربت حیدریه قرار دارد.


http://navidtorbat.ir/fa/News/24585/فرماندار-تربت‌حیدریه-از-برنامه-زمان-بندی-اجرای-شبکه-فاضلاب-عقب-هستیم
بستن   چاپ