شرکت تنها نماینده خراسان رضوی در جام حذفی کشور در گرو فقط35 میلیون تومان
شنبه 18 شهريور 1402 - 12:12:26
پایگاه خبری نوید تربت:www.navidtorbat.ir

نوید تربت- سرپرست تیم فوتبال سپنتای تربت‌حیدریه گفت: قرار است از سی‌ام شهریور امسال به عنوان تنها نماینده خراسان رضوی در رقابت‌های جام حذفی کشور شرکت کنیم و حال آنکه تا این لحظه حتی توان پرداخت هزینه ثبت‌نام برای شرکت در این رقابت‌ها به مبلغ 350 میلیون ریال را هم، نداریم.

به گزارش نوید تربت سعید نکویی افزود: اهمیت تامین این میزان مبلغ زمانی برای مسوولان بالادستی بیشتر مشخص خواهد شد، که بدانند سقف زمانی برای ثبت‌نام تا بیستم شهریور ماه جاری یعنی 2 روز دیگر است.

وی گفت: اداره ورزش و جوانان تربت‌حیدریه از حیث نامه‌نگاری و در اختیار گذاردن زمین برای تمرین کم کار نکرده‌است، اما با توجه به اینکه اعتبارات محدود اداری دستشان را بسته، توان حمایت ندارند و شوربختانه حامیان مالی حوزه ورزش این خطه نیز تاکنون برای کمک به تیم سپنتای تربت‌حیدریه روی خوش نشان نداده‌اند.

نکویی در رابطه با وضعیت فنی تیم با بیان اینکه تمام بازیکنان بومی و تا این لحظه حتی یک ریال هم دستمزد یا پاداش دریافت نکرده‌اند، گفت: پارسال با پایان گرفتن رقابت‌های لیگ برتر فوتبال خراسان رضوی تیم سپنتای تربت‌حیدریه برای نخستین بار در تاریخ فوتبال این شهرستان سند راه‌یابی به جام حذفی کشور را دریافت کرد.

سرپرست تیم اضافه کرد: این بدان معناست که تیم فوتبال سپنتا در آخرین بازی مرحله پایانی لیگ مقابل میزبان خود سفیدجامگان مشهد، نتیجه را 3 بر 2 واگذار و با قرارگرفتن در رده دوم جدول، جواز صعود به رقابت‌های جام حذفی کشور را بدست آورد.

نکویی در بیان اهمیت فنی مسابقات استان نیز گفت: مسابقات لیگ برتر فوتبال خراسان رضوی با شرکت 22 تیم در 2 ‌گروه 11 تیمی و ظرف 13 هفته برگزار و تیم سپنتا با هدایت و سرپرستی سعیدآقایی و خودم و با بهره‌مندی از ظرفیت تمام بازیکنان بومی، موفق شد به عنوان نخستین تیم فوتبال از تربت‌حیدریه به مرحله کشوری راه پیدا کند.

وی با بیان اینکه تیم همچنین موفق به کسب مجوز حضور در لیگ دسته 3 کشور را نیز از آن خود کرد، افزود: در کنار تمام موفقیت‌های کسب شده، "وقتی به کفش‌های مندرس و پاره‌پاره بازیکنان تیم سپنتای تربت‌حیدریه نگاه می کنم، طوری که بچه‌ها متوجه نشوند به گوشه دیوار سه کنجی رفته سرم را محکوم به دیوار کوبیده، زارزار گریه می‌کنم که چرا نمی‌توانم پاسخ اینهمه سخاوت و بزرگی بچه‌های تیم را برآورده سازم"؟

 نکویی از افراد متمول تربت‌حیدریه و به خصوص "مهندس مهدی مروج‌تربتی" خواست تا به یاد فرزند فوتبالیست مرحومش "بابک" در فرصت 2 روز باقی مانده مبلغ اعلامی برای ثبت‌نام را به حساب تیم واریز و دل مردم استان خراسان رضوی و به خصوص تربت‌حیدریه را شاد کنند.

در پاسخ به این اظهارات رییس اداره ورزش جوانان تربت‌حیدریه ضمن تایید مطالب ایراد شده، به خبرنگار ایرنا گفت: باور کنید به هیچ وجه توان پرداخت این مبلغ به ظاهر ناچیز را از محل اعتبارات دولتی نداریم.

مجید رضایی افزود: با توجه به شایستگی‌های تیم و از آنجا که سپنتا تنها تیمی است که به عنوان نماینده استان خراسان رضوی مجاز به شرکت در جام حذفی می‌باشد، لذا از نماینده عالی دولت در شهرستان (جناب آقای فرماندار) و همچنین نماینده مردم این خطه در مجلس که انصافا نشان  داده‌اند تا امروز در حوزه ورزش کم نگذاشته‌اند، فورا این مبلغ را تامین تا تیم در جام حذفی تثبیت شود.


http://navidtorbat.ir/fa/News/24557/شرکت-تنها-نماینده-خراسان-رضوی-در-جام-حذفی-کشور-در-گرو-فقط35-میلیون-تومان
بستن   چاپ