برگزاری دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور در تربت حیدریه
شنبه 18 شهريور 1402 - 10:07:56
پایگاه خبری نوید تربت:www.navidtorbat.ir

نوید تربت- اصغرغضنفری-  دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتسال نوجوانان کشور در گروه یک با حضور 12 تیم به میزبانی تربت حیدریه آغاز شد.

به‌گزارش خبرنگار نوید تربت، این رقابتها از جمعه هفدهم شهریورماه با حضور تیم های استعدادهای درخشان تربت حیدریه، آنا صنعت قم، سن ایچ ساوه، وحدت طلایی اصفهان، آتیه سازان شازند و صنعت باتری پاسارگاد گرمسار بمدت پنج روز در سالن مالک اشتر تربت حیدریه برگزار میشود می‌شود.

در لیگ برتر فوتسال نوجوانان کشور 12 تیم در دو‌گروه رقابت دارند،تیم استعداهای درخشان نماینده تربت حیدریه و یکی از دو نماینده خراسان رضوی است که در دور رفت که به میزبانی قم برگزار شد با کسب 12 امتیاز بعنوان صدر نشین گروه یک به مرحله دوم راه یافت؛رقابت های گروه دو نیز در شهرازنا لرستان پیگیری میشود و در نهایت چهار تیم به دور پایانی صعود میکنند.

 

شکست میزبان در روز نخست

این مسابقات اولین روز خود را در حالی سپری کرد که تیم استعدادهای درخشان تربت حیدریه در یک بازی غافلگیرکننده مقابل تیم آناصنعت قم با نتیجه 6 -2 شکست خورد.

در دیگر بازیهای این گروه آتیه سازان شازند مقابل سن ایچ ساوه 2 بر صفر پیروز شد و تیم وحدت اصفهان نیز 4-2 از سد صنعت باطری گرمسار گذشت.


http://navidtorbat.ir/fa/News/24556/برگزاری-دور-برگشت-مسابقات-لیگ-برتر-فوتسال-کشور-در-تربت-حیدریه
بستن   چاپ